Vienaragių gimtadienio kambarys

Visi žinote, o ir patys mes ne kartą esame sakę, kad šeimos pramogų parke ADVENTICA yra 14 gimtadienio kambarių. Jie skiriasi savo dydžiu ir temomis. Dalis kambarių yra arčiausiai karstynių ir nedidelių batutų, kita dalis prie pat didžiausio Baltijos šalyse vientiso pripučiamo batuto.

Ilgą laiką ADVENTICA parke iš tikrųjų buvo tik 13 gimtadienio kambarių ir mus tai vis neramino. Pagaliau paslaptis atskleista - arčiausiai batuto laikinai buvome įrengę interaktyvų žaidimą. Jį vaikai taip mėgo, kad delsėme su naujuoju gimtadienio kambariu. 

Na o dabar jau galime išduoti paslapį - ADVENTICA parke naujas Vienaragių gimtadienio kambarys.

Vienaragis – įvairių tautų mitologinė būtybė, vaizduojama panaši į baltą žirgą su kaktoje kyšančiu ilgu, smailiu ragu. Populiarioje kultūroje sutinkamas kaip animacinių filmų ir serialų personažas, pirmąkart – Čarlio Dodžsono 1865 m. Alisa stebuklų šalyje romane.

Vienaragių gimtadienio kambaryje gimsta, užauga ir švenčia vienaragiai ir jų draugai – dideli ir maži. Spalvingas ir ryškus, gyvastingas ir kviečiantis žaisti. Čia galite įsivaizduoti viską, kas rūpi vienaragiams: ištikimus vienaragių draugus – ponius, visų mėgstamus spalvotus keksiukus, vaivorykštes, švieseles, girliandas ir blizgučius, drugelius, čiulpinukus, fėjas, gėles, širdutes ir pumponus.

Vienaragių kambarys yra arčiausiai mūsų didžiojo pripučiamo batuto, priešais interaktyvių žaidimų erdvę. Susipažinti su kambariu, peržiūrėti nuotraukas galite čia - Vienaragių gimtadienio kambarys. Rezervacijų sistemoje šis kambarys jau yra. Galima užsisakyti!

VISKAS YRA ŽAIDIMAS!

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas