Taisyklės

Žemiau pateikiamos  bendrosios ADVENTICA parko taisyklės. Kai kurioms pramogoms taikomos papildomos saugumo ir elgesio taisyklės. Lankytojai su jomis supažindinami bei instruktuojami jau atvykę pramogauti.

Patekimas į ADVENTICA parką

Lankytojai į ADVENTICA parką gali patekti įsigiję bilietą ir gavę specialią apyrankę.

Specialių taisyklių taikymas pagal amžių

Vaikai iki 6 metų imtinai į pramogų erdvę įleidžiami tik su lydinčiuoju pilnamečiu asmeniu.

Vaikus nuo 6 iki 12 metų imtinai privalo lydėti pilnamečiai tėvai/globėjai. Pageidaudami palikti nepilnametį pramogų erdvėje be priežiūros, jie pasirašo leidimą bilieto pirkimo metu kasoje.

Nepilnamečiai 12 iki 18 metų gali erdvėje likti vieni tik pateikę tėvų/globėjų pasirašytą ADVENTICA parko atsakomybės formą.

Lankytojai turintys negalią

Lankytojai turintys negalią gali lankytis ADVENTICA parke tik lydimi pilnamečių asmenų, kurie gali suteikti specialiąją priežiūrą lankytojui.

Lankytojo atsakomybė

Įsigydamas bilietą lankytojas patvirtina, kad yra susipažinęs su ADVENTICA elgesio taisyklėmis ir prisiima visišką atsakomybę už jų laikymąsi. Atsakomybę už nepilnamečius prisiima tėvai arba globėjai.

Vaikų priežiūra

ADVENTICA parke neteikiamos vaikų priežiūros paslaugos. Už nepilnamečius asmenis, jų priežiūrą ir saugumą atsako tėvai arba globėjai.

Lankytojo apranga

ADVENTICA parke draudžiama avėti batus ar būti basomis. PRIVALOMA mūvėti kojines bei rekomenduojama turėti jas su guminiu neslystančiu padu. Tinkančias pramogoms kojines galima įsigyti ir ADVENTICA pramogų parke. Avalynę ir rūbus galima palikti rūbinėje.

Taip pat rekomenduojame rengtis patogiai: puikiai tiktų sportinė, judesių nevaržanti apranga. Batutų erdvėje svarbu uždengti kuo daugiau kūno – pasirūpinti marškinėliais ilgomis rankovėmis ir ilgomis sportinėmis kelnėmis.

Lankytojo sveikata

Jeigu turite sveikatos problemų, sutrikimų, traumų ar pan., prašome atsakingai ir protingai įvertinti savo galimybes pramogauti parke.

Nelaimingi įvykiai

Jei susižeidėte ar įvyko kitas nenumatytas atvejis, kuo skubiau apie tai informuokite pramogų erdvės personalą. Jei reikalinga itin skubi pagalba, nedelsdami skambinkite pagalbos telefonu 112.

Draudimai

Draudžiama pramogauti asmenims, apsvaigusiems nuo vaistų, alkoholio ar narkotinių medžiagų.

Draudžiama neštis maisto produktų ar gėrimų į bet kurias pramogas. Maistui ir gėrimams yra skirta speciali erdvė, o gimtadienių vaišėms rekomenduojame Confetti.

Draudžiama į pramogų erdves įsinešti aštrių ar dūžtančių daiktų.

Draudžiama trečioms šalims teikti paslaugas be raštiško ADVENTICA parko vadovo sutikimo.

Draudžiama įsinešti ir/ar vartoti alkoholį ADVENTICA parke. Nesilaikant šios taisyklės - bauda 100 eur.

Draudžiama pramogų parko erdvėje lankytis su gyvūnais.

Taisyklių nesilaikymas

Jei parko taisyklės pažeidžiamos nuolat ir piktybiškai, lankytojas nereaguoja į pastabas ar sukuriamos aplinkybės nepalankios saugiai būti ir pramogauti kitiems lankytojams, ADVENTICA personalas turi teisę paprašyti pažeidėją palikti pramogų erdvę be teisės į ją sugrįžti. Neišnaudotas laikas tokiu atveju nekompensuojamas ir sumokėti pinigai negrąžinami.

ADVENTICA personalas

ADVENTICA personalas rūpinasi įrangos priežiūra, prižiūri bendrą tvarką, instruktuoja pramogų erdvių lankytojus. Prireikus pagalbos kreipkitės į specialiais ADVENTICA marškinėliais vilkinčius darbuotojus.

Filmavimas ir fotografavimas

Viešų renginių metu galite būti filmuojami ar fotografuojami. Jeigu dėl to nesutinkate, pastebėję, kad buvote užfiksuoti, turite teisę paprašyti tai dariusio asmens viešai nepublikuoti užfiksuotos medžiagos.

Pramogų erdvėje lankytojai turi teisę filmuoti ir fotografuoti pramogas ir erdvę TIK ne komerciniais tikslais, ir tik be identifikuojamų asmenų, nebent yra gavę jų leidimus.

Vaizdo stebėjimas

ADVENTICA pramogų erdvėje asmenų ir turto saugumo sumetimais vykdomas nuolatinis stebėjimas vaizdo kameromis. Įrašai saugomi ne ilgiau nei 90 dienų. Plačiau apie stebėjimą galite sužinoti el. paštu [email protected]

Pinigų grąžinimo politika

Pinigai už įsigytus produktus ir/ar paslaugas yra negrąžinami. Tačiau atsižvelgdami į individualią situaciją galime pasiūlyti mainais už įsigytus produktus ir/ar paslaugas kitus produktus ir/ar paslaugas sumokėtos sumos vertei.

Gimtadienio D.U.K. ir taisyklės

Švenčiate pas mus gimtadienio kambaryje? Tuomet susipažinkite su gimtadienio švenčių taisyklėmis ir dažnai užduodamais klausimais.

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas