Karstynės – nuotykių, pramogų ir žaidimų labirintas

Ar galime teigti, kad turime didžiausias vaikų karstynes Lietuvoje? Tikriausiai ne... Nu gal... Beveik 350 kv. m. grindų ploto užimančios karstyklės ADVENTICA šeimos pramogų parke driekiasi net trimis aukštais. Vaikų saugumui užtikrinti sunaudojome daugiau nei 500 kv. m. apsauginio tinklo, o karstynių parkas yra beveik 700 kv. m. ploto. Vienu metu vaikščioti kliūčių ruožais, ieškoti išėjimo labirinte, karstytis, laipioti, žaisti, čiuožti ar šokinėti gali beveik 200 vaikų! 

Milžiniškoje, iš visų pusių matomoje tėvams, saugioje ir šiuolaikiškoje nuotykių, pramogų ir žaidimų aikštelėje vaikai patys atras daugiau nei 10 įdomių pramogų: sūpynes, įvairių aukščių spalvotas čiuožynes, pneumatinių oro šautuvų erdvę su minkštais kamuoliukais, trampoline tipo saugius šokinėjimo batutus, dviejų takų nusileidimo padangomis čiuožyklą – kalną, labirintus. Tai fantastiška vaikų žaidimo aikštelė po uždaru stogu, kurioje nėra momento, kuomet būtų tuščia! 

Karstynės vaikams – tai saugus, įdomus, pažintinis nuotykių ir žaidimų labirintas, kupinas pramogų norintiems dūkti. Šaudyti ar suptis? Laipioti ar karstytis? Žaisti, čiuožti ar šokinėti? Viskas yra žaidimas. Tegul sprendžia patys vaikai!

Tinka vaikams nuo 3 metų ir iki 1,40 m. ūgio, bet matėme ir tėvelius su mamytėmis net trečiame karstynių aukšte! Ūgio rekomendacija skirta saugumui, kad aukštesni laipiotojai neužsigautų ar neužstrigtų.

Daugiau pramogų

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas