Pripučiamas vientisas batutas

ADVENTICA šeimos pramogų parke uždarose patalpose įrengtas šiuo metu didžiausias vientisas pripučiamas batutas Baltijos šalyse. Su kuo čia jį galima būtų palyginti... Tai sporto salės dydžio batutas. Geriausio pasaulyje gamintojo individualiai pagal ADVENTICA poreikius kurtas ir pagamintas batutas yra itin tvirtas, patvarus ir saugus. Gamintojo atstovai prieš pramogų parko atidarymą atvyko ir patys įsitikino, kad viskas yra įrengta pagal aukščiausius saugumo reikalavimus, todėl tai yra sertifikuota ir saugi pramoga. Pažiūrėkite šį Youtube vaizdo įrašą ir įsivaizduokite, kaip mes jį sutalpinome ten, kur jis dabar yra – ADVENTICA šeimos pramogų parke.

Šokinėjant ir dūkstant ant batuto pastebėsite, kad jame yra milžiniškas kliūčių ruožas, net 4 itin mėgstamos vaikų nusileidimo čiuožyklos, didelė laipiojimo aikštelė, 2 krepšinio stovai bei aktyvus dviejų šeimų judesių žaidimas – „nustumk kliūtis“.

Atvykus pas mus, mes visada rekomenduojame pradėti pramogas nuo šokinėjimo ant šio gigantiško batuto. Tai ir mankšta, ir apšilimas, ir geriausia pramoga! Kiekvieną vakarą šį XL, XXL, XXXL, MAXI, MEGA batutą mes apžiūrime, išleidžiame ir paliekame nakčiai pailsėti, o ryte pripučiame jį per 2 minutes! Tai įspūdingas reginys, kurį mato tik mūsų darbuotojai.

Dūkti ant didžiojo pripučiamo batuto galima visiems nuo 3 metų. Įskaitant suaugusiuosius. Mes suprasim, nes patys irgi labai mėgstame.

Daugiau pramogų

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas