Virš 50 gimtadienio temų vaikams pagal jų pomėgius

Siūlome keletą idėjų - gimtadienio švenčių temų, skirtų vaikams pagal jų pomėgius. Šis sąrašas neabejotinai sumažins vargus rengiant gimtadienio šventę mažų vaikų tėvams. Teminiai vaikų gimtadieniai suteikia daugybę įspūdžių, garantuoja linksmybes ir kūrybiškumą. Kartais pasirinkti gimtadienio ar kitos šventės temą gana sunku, nes vaikų pomėgiai ir norai dažnai yra beribiai. Keletas patarimų, idėjų ir pavyzdinių gimtadienio šventės temų, skirtų šventės planavimui.


Sudėtinės vaikų gimtadienio šventės dalys
 

Gimtadienį dažniausiai sudaro šeši elementai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį planuojant:

 1. Gimtadienio kvietimai
 2. Šventinės dekoracijos
 3. Žaidimai, veikla ir pramogos
 4. Gaivieji gėrimai ir (arba) vaišės
 5. Tortas ir saldumynai
 6. Padėkos (ir lauknešėliai) šventės svečiams

 

Daugybės gimtadienių, kurie vyko šeimos pramogų parke ADVENTICA, pavyzdžiai rodo, kad geriausia iš anksto pasirinkti temą ir ją įtraukti į kiekvieną iš šių 6 sudėtinių gimtadienio dalių.

Priklausomai nuo poreikių ir organizavimo teminiai gimtadieniai gali būti paprasti ir nebrangūs arba sudėtingi ir tikrai nepigūs. Rekomenduojame prieš švenčiant gimtadienį nuspręsti, kiek pinigų, laiko ir pastangų ketinate skirti šventės organizavimui. Iš anksto žinodami, turėsite mažiau galvos skausmo. Gera žinia planuojantiems švęsti gimtadienį ADVENTICA pramogų parke – čia jau yra suruošti 14 teminių gimtadienio kambarių (visai nereikės arba reikės nedaug dekoracijų), užsisakius kambarį iš karto gaunate elektroninius gimtadienio kvietimų šablonus, o parke visiems – tiek, vaikams, tiek suaugusiems – pilna pramogų, kurios įskaičiuotos į gimtadienio kainą. Valio, daugiau nei pusė rūpesčių jau išspręsta!

 

Vaikų gimtadienio šventės temos pasirinkimas

 

Praktiškai viskas gali tapti puikia gimtadienio šventės tema, jei tai padaryta teisingai. Geriausias būdas pasirinkti gerą gimtadienio šventės temą yra sudaryti gimtadienio jubiliato (berniuko ar mergaitės) mėgstamiausių dalykų sąrašą:

 • Mėgstamos spalvos
 • Dažniausiai žaidžiami stalo žaidimai
 • TV laidos, turinys mobiliuosiuose telefonuose  ar mėgstami animaciniai filmai
 • Gyvūnai
 • Pomėgiai ir interesai
 • Dalykai ir pamokos, kuriuos vaikai mėgsta mokykloje
 • Herojai (animaciniai, knygų, pasakų, istorijų)
 • Žinojimas, kuo vaikas nori būti užaugęs

 

Sudarius sąrašą, jau turėtų kilti keletas labai gerų idėjų. Jei vaikams jau yra daugiau nei 2 ar 3 metai, paprašykite, kad ir jie patys prisidėtų prie gimtadienio šventės organizavimo (susidarytų svečių sąrašą, pieštų dekoracijas, kvietimus ar padėkas).

 

Didysis vaikų gimtadienio švenčių temų sąrašas

 

 • Gyvūnų gimtadienio temos: dinozaurai, drambliai, pingvinai, vėžliai, vabaliukai, arkliai ar poniai, žuvys, šunys ar katės, drugeliai, maži gyvūnai, zoologijos sodo gyvūnai, džiunglių gyventojai, pandos ir kita.
 • Žmonės ir jų profesijos, sukuriančios nuostabias švenčių temas: džiunglių tyrinėtojas, kaubojai, piratai, gaisrininkai, policijos pareigūnai, superherojai, astronautai, gydytojai, ūkininkai, futbolininkai (ar bet kurie kiti sportininkai)
 • TV ir filmų personažai kaip švenčių temos: barbės, „Disney“ princesės, coliukė, Dora tyrinėtoja, „Ratai“, betmenas, žmogus – voras, transformeriai, vėžliukai mutantai nindzės, policininkai patruliai, vienaragiai, „Ledo šalis“, Haris Poteris ir kt.
 • O tada jau dar prasideda jūsų vaizduotė ir kūrybiškumas: picų kambarys, gimtadienio šventės tema „Ledai“ arba „Spragėsiai“, oranžinio dramblio kambarys. Gimtadienis raudonai, žaliai, mėlynai, blizgančiai ar dryžuotai.

Gimtadienio šventę galima pradėt planuoti ir nuo kito galo – tiesiog apsidairykite šeimos pramogų parko ADVENTICA gimtadienio kambariuose.

Kad ir kaip ten būtų, visada atsiminkite, kad gimtadienio šventė skirta jubiliatui, tad visada juos įtraukite į gimtadienio planavimą (nebent darote siurprizą).

 

Gražios šventės ir puikių įspūdžių! Viskas yra žaidimas!

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas