Gimtadienių kambariai

14 teminių gimtadienio kambarių vaikams Vilniuje

Gimtadienis nuo šiol visada bus nepaprastai linksmas. Švęskite ir pasveikinkite vaiką su gimtadienių atskirame kambaryje su tortu, o po to dūkite visame ADVENTICA parke! (Būna taip smagu, kad galite ateiti ir be vaikų. Mes suprasime.)

Gimtadienių kambarių konkursas

Registruokitės ir dalyvaukite konkurse laimėti nemokamą šventę. Sekite ADVENTICA Facebook paskyrą bei mūsų naujienų puslapį, kuriuose pranešame apie loterijos būdu atrinktą gimtadienio laimėtoją.

Tėvų / Globėjų kontaktas

#1 vaiko gimtadienis
Registruotis

p.s. Būtinai patvirtinkite registraciją paspausdami nuorodą el. pašto žinutėje!

Kainos

Mūsų kambariai

ADVENTICA parke įrengėme 14 skirtingo dydžio gimtadienio kambarių. Juose galima švęsti tiek mažomis, tiek didelėmis grupėmis. O švęsti galima nebūtinai gimtadienį! Juk išleistuvės, krikštynos ar vaikų būrelio susitikimas – taip pat šventė. Visi kambariai yra teminiai: vienus pavadinome mūsų partnerių vardais, kitus – mūsų pačių sugalvotomis temomis. Išsirinkite tą, kuris jums labiausiai patinka.

Gimtadieniai D.U.K.

Prieš rezervuodami gimtadienio kambarį, susipažinkite su informacija apie jūsų planuojamą šventę.

Gimtadienio kaina

Gimtadienio kaina susideda iš: gimtadienio kambario kainos (priklauso nuo jo dydžio ir šventės dienos / laiko); vaikų skaičiaus (jei vaikų daugiau, taikomas papildomas mokestis); užsakytų vaišių ir papildomų paslaugų; depozito. Kainos detaliai nurodytos ADVENTICA kainyne. Atkreipkite dėmesį, kad prailginti šventės laiką gimtadienio kambaryje galima tik kambariui esant laisvam. Pratęsimas kainuoja už papildomą valandą: 65 Eur darbo dienomis, 85 Eur savaitgaliais. Jubiliatas netikėtai susirgo? Kreipkitės iki šventės dienos 9 val., padėsime pakeisti užsakymo datą arba pakeisti rezervacijos mokestį į ADVENTICA dovanų kuponą. Atsiprašome, bet rezervacijos mokestis nėra grąžinamas.

Gimtadienio laikai

Gimtadienį galite švęsti parko darbo valandomis pasirinktu laiku. Jis priklauso nuo kambario tipo ir dienos. Pasirinkimą galite matyti rezervacijos sistemoje.

Gimtadienio trukmė

Gimtadieniui švęsti skiriama 2,5 val., įskaitant kambario sutvarkymą. Išimtis - šeštadieniais esantis 19:30 - 21:30 laikas, kuriam skiriama tik 2 val.  Tuo metu gimtadienio kambariai yra taip pat pigesni.  Pasiruošti kambarį galima likus 15 minučių iki rezervuoto gimtadienio laiko. Po gimtadienio šventės kambarį reikia atlaisvinti, tačiau esate kviečiami pasilikti toliau dūkti pramogų parke ADVENTICA! Jei kambarys vėliau nerezervuotas, galima pasilikti jame ilgiau už papildomą mokestį: 50 Eur/val. darbo dienomis, 75 Eur/val. savaitgaliais ir šventinėmis dienomis. Jei kambarys vėliau rezervuotas ir neatlaisvinamas laiku, depozitas negrąžinamas.

Gimtadienio kambariai

Galite pasirinkti iš keturių kambarių dydžių: maži (skirti 10 vaikų), vidutiniai (skirti 15 vaikų), dideli (skirti 20 vaikų) ir maxi (skirti 25 vaikams). Detaliau apie ADVENTICA kambarius

Registracijos procedūra

Gimtadienį registruotis ir apmokėti galite: ADVENTICA svetainėje, paskambinę mums arba ADVENTICA registratūroje. Renginio dieną rekomenduojame atvykti šiek tiek anksčiau, apie 15 min. iki gimtadienio pradžios. Registratūroje patikslinsime jūsų užsakymą, padarysime pakeitimus, jeigu tokių bus (pvz. atvyks daugiau ar mažiau vaikų nei planavote; norėsite užsisakyti papildomų vaišių ar gėrimų), išduosime apyrankes ir palydėsime iki gimtadienio kambario.

Tvarka, švara, alkoholis ir saugumas

Gimtadienio kambarį privaloma palikti tvarkingą bei švarų. Mes pasirūpinsime šiukšlių maišais. Griežtai draudžiama kambariuose naudoti šaltąsias ugneles, tortų fejerverkus ar kitas degias priemones. Vienintelė išimtis – gimtadienio žvakutės.

Alkoholio turėjimas ar jo vartojimas pramogų parko viduje yra griežtai draudžiamas. Nusižengus taisyklėms ir personalui kilus įtarimui, turime pilną teisę patikrinti gimtadienio kambarį. Radus vartojamą alkoholį yra taikomas 100 eurų baudos mokestis.

Taisyklių nesilaikymas

švęsdama(s) ADVENTICA pramogų parke gimtadienio kambaryje įsipareigojate laikytis šių taisyklių:
-Kambarį palikti laiku, tvarkingą bei švarų.
-Nevartoti, neįsinešti alkoholio, būti blaiviu. Alkoholio nešimasis ar jo vartojimas pramogų parko viduje yra griežtai DRAUDŽIAMAS.
-Nenaudoti šaltųjų ugnelių, konfeti,fontaninių žvakučių, bei kitų sprogstamų ar degių priemonių. Išimtis – gimtadienio žvakutės. 
-Nusižengus taisyklėms ir personalui kilus įtarimui, turime pilną teisę kambarį patikrinti.
-Pažeidus aukščiau minėtas taisykles yra taikomas 100 eurų baudos mokestis.

Suaugusių apsilankymas

Kiekvienam vaikui, dalyvaujančiam gimtadienio šventėje, leidžiama su savimi atsivesti iki dviejų suaugusiųjų be papildomo mokesčio. Papildomi suaugę apmokestinami lydinčio asmens kaina - 3 Eur/asmeniui.

Animatoriai

Norite pradžiuginti gimtadienio svečius specialiai ADVENTICA parkui pritaikyta animatorių programa? Susisiekite su Gyvi Žaislai! Rašykite jiems el. paštu arba skambinkite telefonu: +37067485223. Deja, kitų animatorių negalime priimti dėl saugumo. Dėl išimčių, parašykite [email protected]. Įvertinsime.

Maistas

Gimtadienis be torto ir skanėstų? Tikrai ne! Į gimtadienį ADVENTICA parke galite atsinešti savo vaišes, rezervuoti pas mus (susipažinkite su gimtadienio meniu), užsisakyti pas mūsų rekomenduojamus partnerius ar išsirinkti vietoje. Visgi, labai kviečiame prieš tai perskaityti ir šį pasiūlymą - SVEIKAS MAISTAS VAIKAMS iš CONFETTI su nemokamu pristatymu į ADVENTICA. Confetti šventiniai meniu pasiūlymai gimtadieniams čia.

Ką rasiu gimtadienio kambaryje?

Gimtadienio kambaryje jūsų laukia stalas su kėdėmis, vaza gėlėms. Esant poreikiui - paskolinsime peilį tortui pjauti ar degtukus žvakutėms uždegti ir virdulį karštam vandeniui. Vienkartiniais indais prašome pasirūpinti patiems.

Gimtadienio kvietimai ir padėkos

Gimtadienį švenčiantys gali pasigaminti gimtadienio kvietimus ir padėkas pagal mūsų ADVENTICA gimtadienių kvietimų formas. Taip pat vietoje galima įsigyti simbolinių dovanėlių šventės svečiams.

Lankytojo apranga

ADVENTICA parke draudžiama avėti batus ar būti basomis. Rekomenduojame mūvėti kojines su guminiu neslystančiu padu. Tinkančias pramogoms kojines galima įsigyti ir ADVENTICA pramogų parke.

Taip pat rekomenduojame rengtis patogiai: puikiai tiktų sportinė, judesių nevaržanti apranga. Batutų erdvėje svarbu uždengti kuo daugiau kūno – pasirūpinti marškinėliais ilgomis rankovėmis ir ilgomis sportinėmis kelnėmis.

Atsiliepimai

 • Vaikas išėjo šlapias nuo prakaito ir su gausybe puikių įspūdžių. Klausimo kur nuo šiol turėsime važiuoti savaitgaliais pramogauti nebėra. Draugiškas personalas, daug erdvės žaidimams, puikus laikas vaikui.

  - Evaldas D.

 • Smagu, kad yra toks nuostabus žaidimų kompleksas. Įtraukiantis ir viliojantis sugrįžti.
  Matėm ne vieną žaidimų miestelį Danijoj, Švedijoj bei žaidimų kambarius Lietuvoje, bet “Adventica” kažkas superinio!

  - Jūratė D.

 • Didelis Ačiū! Buvo nuostabus gimtadienis. Dar ir dovanėlių gavom. Nuostabu!!!!

  - Erika M.

 • Lankėmės su beveik 4 metų sūnumi. Buvome nustebinti kokio dydžio yra Adventica ir kiek ten yra pačių įvairiausių veiklų! Pramogos ne tik vaikams, bet ir tėveliams. Viskas gerai apgalvota ir tikrai jaučiasi, kad kokybiška. Rekomenduoju visai šeimai, nes yra ką veikti visą dieną. Dar būtinai grįšime, super!

  - Greta D.

 • Ne tik vaikams, bet ir tėčiams ten tikras rojus, kur galima sugrįžti į vaikystę ir mėgautis tuo visu pajėgumu. Veiklos ten tikrai ras kiekvienas. Kuo Adventica mus nustebino, kad švenčiant pas juos gimtadienį, po šventės reikia atlaisvinti tik gimtadienio kambarį, o linksmintis ir žaisti žaidimų kambaryje galima likti iki dienos pabaigos (jei tik jėgos leidžia). Be to, mums, kaip daugiavaikei šeimai, itin smagu ir aktualu tai, kad Adventica, turintiems Šeimos kortelė, taiko tikrai draugiškas kainas

  - Brigita M.

 • Šventėm dukros gimtadienį, visiems vaikams labai patiko! :D Erdvės ir veiklos daug. Vaikams 4 val neužteko.

  - Jurgita S.

 • Labai noriu padėkoti už nuostabią šventę ir nuostabias akimirkas! Ačiū, Jums, ADVENTICA parko tėti, kad viskas taip puikiai sugalvota ir apgalvota! Viskas švaru, saugu, gražu! Nepameskite to ;) Ačiū puikiam kolektyvui, kuris atidus, malonus, besišypsantis ir rūpestingas! Merginos, kurios išlydėjo mus po šventės, Jūs nuostabios, ačiū! Mergina kuri atėjo sutvarkyti mūsų kambario, labai maloni ir paslaugi, ačiū! Ačiū visiems, vaikai labai laimingi! Turėjome tikrą laimingų vaikų šventę! :) Mes jau žinome, kad tikrai sugrįšime kito vaiko gimtadieniui ir sugrįšime tiesiog pabūti! Ir be abejo rekomenduosime Jums visiems!

  - Gabija A.

 • Žaidimų kambarys vertas 100 balų, labai smagiai praleidome laiką, veiklos tiek daug, kad niekad neatsibos, o ir vaiką išvesti iš žaidimų kambario bus reikalų. Sėkmės jūsų komandai.

  - Milda R.

 • Na, sūnui Kristupui 3 val. šiame vaikų pramogų centre neužteko, o tai, manau, viską ir pasako. Tiesiog ant rankų suglebusį nešte išnešėme, nes ten nuoširdžiai atidavė visas savo jėgas. Sužavėjo ir mus, tėvelius, tad artėjančio mažo 5 m. jubiliejaus proga žadame vėl pasirodyti su būriu Kristupo draugų. Ačiū už gerą nuotaiką ir emocijas

  - Eglė P.

 • Pagaliau pavyko atšvęsti ilgai lauktą gimtadienio šventę Adventica. Puiki vieta, nuostabus Ledų kambarys + atidarymo staigmenos, kurios tikrai pamalonino. 4 valandos prabėgo akimirksniu - tiko ir patiko tiek dešimtmetėms, tiek ir šešiolikmečiams. Sveikinimai puikiai Adventica komandai, dėkui už puikią komunikaciją ir nuoširdumą.

  - Raminta K.

 • Aš esu sužavėta jūsų paslaugomis. Nežinau, kaip atsidėkoti. Šeima buvo be galo laiminga. Vaikai viska išbandė. Jiems labai labai patiko. Linkiu, kad niekada netrūktų klientų ir parkas turėtų daug pelno. Ir dar noriu palinkėti, kad kuo ilgiau viskas išliktų, kaip nauja ir nesusidėvėtų, nors turbūt tai neįmanoma, kai siaučia tiek daug vaikų, bet nors kiek ilgiau.

  - Gintarė K.

 • Labai faina erdvė visai šeimai, nesvarbu kokio amžiaus.. O jau Ninja trasą bus tikras iššūkis kaip mėgėjams taip ir profesionalams! Ačiū, buvo smagu!

  - Vilen A.

 • Sveiki!
  Esam labai patenkinti gimtadienio švente, fantastiškai praleidome laiką, vaikai patenkinti, laimingi!
  Pasidalinom įspūdžiais su visais draugais ir giminėmis- susitiksim ne vieną kartą! Šis gimtadienis buvo geriausias iš visų-Ozo žaidimų kambario, Dino parko ant stogo, "Labas parkas", "Radailių Dino parkas", "Boblenas"-Adventica visus pranoko!

  - Natalija M.

 • Parke teko lankytis tada, kai tik buvo montuojamos NEĮTIKĖTINOS karstyklės, batutai, spintelės, paišomos sienos, įmakaluojami visokie super duper projekcijų daikčiukai, apie kuriuos nieko nenutuokiu, bet pagalvojus užgniaužia kvapą!!! Visą karantiną su vaikais laikėm sukryžiavę pirštus, kad tik greičiau atsidarytų. VALIO!! JAU!! Nekantrauju viską pamatyti, o vaikai - išbandyti. Sėkmės Jums!! Susitiksim, neabejoju, kad ne kartą!!

  - Laura B.

 • Sveiki. Dar kartelį noriu padėkoti už suteiktą galimybę švęsti gimtadienį pas jus. Viskas buvo puiku. Vaikai buvo be galo laimingi. Surado veiklos tiek vyresni tiek patys mažiausi gimtadienio dalyviai. Linkiu sėkmės ir toliau džiuginant mažuosius padaužas.

  - Oksana B.

 • Didelės erdvės, vaikams tikrai yra ką veikti, net ir patiems mažiesiems. 2h pralėkė akimirksniu. Gavom daug gerų emocijų . Rekomenduosiu draugams ir patys dar tikrai grįšime!!!

  - Jurgita P.

 • Adventica - tai šventė ne tik vaikams bet ir suaugusiems, prisimename kiekviena apsilankymą, tai džiaugsmo ir laimės valandos praleisti kartu, mes (suaugusieji) irgi pasineriam į vaikystę, žaidžiam, varžomės, nerūpestingai praleidžiam laiką. Malonus dėmesingas personalas, jauki aplinka ir DAUG DAUG veiklos. Noriu pasakyti Jums viena ir prasminga žodį - AČIŪ!

  - Olga

 • Ačiū jums, geriausias įvertinimas yra iš jubiliato - sakė kad šia gimtadienis pats geriausias ir pabrėžė , kad viskas dėl to , kad čia šventėme. Erdvė jauki ir gera, nei per karšta nei per vėsu ,noriu pagirti ventiliaciją , ar ir išdėstyta viskas taip gerai , bet jokie pašaliniai kvapai o ir šiaip jokie kvapai nesijaučia. Čia gal smulkmenos bet man jis svarbios todėl ir rašau, iš jų susideda visuma. Svarbiausia žmonės - dirba tikrai paslaugios mergaitės ir turėjo visko ko tik mums prireikė. Ir padėjo ir paskolino ir jautėsi pačios gerai savo darbe , kas yra smagiausia matyti.
  Buvo taip gerai , kad neturiu ką pakritikuoti. Ačiū jums labai!!! Kažkada , kai pirmas vaikas buvo mažas, prieš 17 metų , svajojau sukurti kažką panašaus, o pavyko jums!

  - Rasa J.

 • Tik geriausi atsiliepimai! Pasitinka vaikučius su šypsena, viską išsamiai paaiškina!:) Nuostabi atmosfera, labai jauku, patiks tiek patiems mažiausiems, tiek ir didesniems vaikučiams:) Daug veiklos:) Yra zona ir tėveliams, išgerti kavos;) Labai švaru, puiki ventiliacija, oras pastoviai ventiliuojamas:) Daug įvairių pramogų, tikrai nebus laiko liūdėti! Dažniausiai gimtadieniaujame. Ačiū už puikiai praleistą laiką! Tikrai dar būtinai sugrįšime!:)

  - Inga P.

 • "Tai pats šauniausias žaidimų kambarys!" pasakė mūsų šešiametis sūnus, o dukrytė visą kelią namo kartojo žodį "batuta" :). Smagu buvo diena anksčiau apsilankyti, pabendrauti su jumis ir apžiūrėt kiekvieną kampelį. Kitą kart apsilankę jau jausimės kaip namuose :)
  Ačiū, kad esate ir kuriate daugybę džiugių akimirkų tiek mažiems, tiek dideliems ADVENICA lankytojams :)

  - Lidija P.

 • Tik patys geriausi atsiliepimai :) Nuostabus ir pilnas nuotykių parkas. Čia daug įvairios veiklos ras ir maži ir suaugusieji, kurie pasijus lyg maži vaikai :) Laikas čia prabėga kosminiu greičiu, tad rekomenduoju bilietus pirkti visai dienai. Mūsų vaikai labai pamylo šią pilną įspūdžių bei įdomių pramogų vietą. O ir personalas čia labai mandagus bei malonus :) Džiaugiames atradę šį įspūdingą parką! Dėkojame Adventica komandai!

  - Julija L.

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas