Gimtadienių kambariai

14 teminių gimtadienio kambarių Vilniuje

Gimtadienis nuo šiol visada bus nepaprastai linksmas. Švęskite atskirame kambaryje su tortu, o po to dūkite visame ADVENTICA parke! (Būna taip smagu, kad galite ateiti ir be vaikų. Mes suprasime.)

Registruokis ir laimėk gimtadienį ADVENTICA parke

Registruokitės ir dalyvaukite konkurse laimėti nemokamą šventę. Sekite ADVENTICA Facebook paskyrą bei mūsų naujienų puslapį, kuriuose pranešame apie loterijos būdu atrinktą gimtadienio laimėtoją. Visiems dalyvaujantiems suteiksime specialias dovanas gimtadieniui švęsti ADVENTICA parke. Galioja tik viena sąlyga, registruokitės gimtadienio šventę tuo pačiu el. paštu, kaip ir dalyvaujate konkurse.

 

Tėvų / Globėjų kontaktas

#1 vaiko gimtadienis
Registruotis

p.s. Būtinai patvirtinkite registraciją paspausdami nuorodą el. pašto žinutėje!

Kainos

Mūsų kambariai

ADVENTICA parke įrengėme 14 skirtingo dydžio gimtadienio kambarių. Juose galima švęsti tiek mažomis, tiek didelėmis grupėmis. O švęsti galima nebūtinai gimtadienį! Juk išleistuvės, krikštynos ar vaikų būrelio susitikimas – taip pat šventė. Visi kambariai yra teminiai: vienus pavadinome mūsų partnerių vardais, kitus – mūsų pačių sugalvotomis temomis. Išsirinkite tą, kuris jums labiausiai patinka.

Tikimės atsidaryti anksčiau, bet 6 kambarius jau dabar galima užsirezervuoti nuo birželio 18 dienos. Vėliau praplėsime gimtadienio kambarių pasirinkimus ir, jei leis galimybės paankstinsime laiką.

Gimtadieniai D.U.K.

Prieš rezervuodami gimtadienio kambarį, susipažinkite su informacija apie jūsų planuojamą šventę.

Gimtadienio kaina

Gimtadienio kaina susideda iš: gimtadienio kambario kainos (priklauso nuo jo dydžio ir šventės dienos / laiko); vaikų skaičiaus (jei vaikų daugiau, taikomas papildomas mokestis); užsakytų vaišių ir papildomų paslaugų; depozito. Kainos detaliai nurodytos ADVENTICA kainyne.

Gimtadienio laikai

Gimtadienį galite švęsti parko darbo valandomis pasirinktu laiku. Jis priklauso nuo kambario tipo ir dienos. Pasirinkimą galite matyti rezervacijos sistemoje.

Gimtadienio trukmė

Gimtadieniui švęsti skiriama 2,5 val., įskaitant kambario sutvarkymą. Pasiruošti kambarį galima likus 15 minučių iki rezervuoto gimtadienio laiko. Po gimtadienio šventės kambarį reikia atlaisvinti, tačiau galima pasilikti toliau dūkti pramogų parke ADVENTICA! Jei kambarys vėliau nerezervuotas, galima pasilikti jame ilgiau už papildomą mokestį. Jei kambarys vėliau rezervuotas ir neatlaisvinamas laiku, depozitas negrąžinamas.

Gimtadienio kambariai

Galite pasirinkti iš trijų kambarių dydžių: maži (skirti 10 vaikų), vidutiniai (skirti 15 vaikų) ir dideli (skirti 20 vaikų). Detaliau apie ADVENTICA kambarius

Tvarka, švara ir saugumas

Gimtadienio kambarį mandagu ir privaloma palikti tvarkingą bei švarų. Mes pasirūpinsime šiukšlių maišais. Griežtai draudžiama kambariuose naudoti šaltąsias ugneles, tortų fejerverkus ar kitas degias priemones. Vienintelė išimtis – gimtadienio žvakutės

Animatoriai

Norite pradžiuginti gimtadienio svečius animatorių programa? Susisiekite su Gyvi Žaislai! Rašykite jiems el. paštu arba skambinkite telefonu: +37067485223Jie turi paruošę specialiai ADVENTICA parkui pritaikytas programas. Deja, kitų animatorių negalime priimti dėl saugumo.

Maistas

Gimtadienis be torto ir skanėstų? Tikrai ne! Į gimtadienį ADVENTICA parke galite atsinešti savo vaišes arba rezervuoti pas mus ar užsisakyti vietoje.

Suaugusių apsilankymas

Kiekvienam vaikui, dalyvaujančiam gimtadienio šventėje, leidžiama su savimi atsivesti iki dviejų suaugusiųjų be papildomo mokesčio. Esant suaugusių dvibubai daugiau nei vaikų, papildomi suaugę apmokestinami lydinčio asmens kaina - 2 Eur/asmeniui.

Gimtadienio kvietimai ir padėkos

Gimtadienį švenčiantys gali pasigaminti gimtadienio kvietimus ir padėkas pagal mūsų ADVENTICA gimtadienių kvietimų formas. Taip pat vietoje galima įsigyti simbolinių dovanėlių šventės svečiams.

Registracijos procedūra

Gimtadienį registruotis ir apmokėti galite: ADVENTICA svetainėje, paskambinę mums arba ADVENTICA registratūroje. Renginio dieną rekomenduojame atvykti šiek tiek anksčiau, apie 20 min. iki gimtadienio pradžios. Registratūroje patikslinsime jūsų užsakymą, padarysime pakeitimus, jeigu tokių bus (pvz. atvyks daugiau ar mažiau vaikų nei planavote; norėsite užsisakyti papildomų vaišių ar gėrimų), išduosime apyrankes ir palydėsime iki gimtadienio kambario.

Depozitas

Depozitas grąžinamas šventę rezervavusiam asmeniui po šventės kasoje. Grąžinimo sąlyga – laiku atlaisvintas ir tvarkingas kambarys. Depozitą visuomet grąžiname grynais pinigais, nepriklausomai nuo mokėjimo būdo.

 
 
 

Atsiliepimai

 • Pramogos vaikams labai labai patiko!

  - Ivona P.

 • Pagaliau pavyko atšvęsti ilgai lauktą gimtadienio šventę Adventica. Puiki vieta, nuostabus Ledų kambarys + atidarymo staigmenos, kurios tikrai pamalonino. 4 valandos prabėgo akimirksniu - tiko ir patiko tiek dešimtmetėms, tiek ir šešiolikmečiams. Sveikinimai puikiai Adventica komandai, dėkui už puikią komunikaciją ir nuoširdumą ????????

  - Raminta K.

 • Aš esu sužavėta jūsų paslaugomis. Nežinau, kaip atsidėkoti. Šeima buvo be galo laiminga. Vaikai viska išbandė. Jiems labai labai patiko. Linkiu, kad niekada netrūktų klientų ir parkas turėtų daug pelno. Ir dar noriu palinkėti, kad kuo ilgiau viskas išliktų, kaip nauja ir nesusidėvėtų ????, nors turbūt tai neįmanoma, kai siaučia tiek daug vaikų, bet nors kiek ilgiau.

  - Gintarė K.

 • Lankėmės su beveik 4 metų sūnumi. Buvome nustebinti kokio dydžio yra Adventica ir kiek ten yra pačių įvairiausių veiklų! Pramogos ne tik vaikams, bet ir tėveliams. Viskas gerai apgalvota ir tikrai jaučiasi, kad kokybiška. Rekomenduoju visai šeimai, nes yra ką veikti visą dieną. Dar būtinai grįšime, super!

  - Greta D.

 • Žaidimų kambarys vertas 100 balų, labai smagiai praleidome laiką, veiklos tiek daug, kad niekad neatsibos, o ir vaiką išvesti iš žaidimų kambario bus reikalu ???? sėkmės jūsų komandai.

  - Milda R.

 • "Tai pats šauniausias žaidimų kambarys!" pasakė mūsų šešiametis sūnus, o dukrytė visą kelią namo kartojo žodį "batuta" :). Smagu buvo diena anksčiau apsilankyti, pabendrauti su jumis ir apžiūrėt kiekvieną kampelį. Kitą kart apsilankę jau jausimės kaip namuose :)
  Ačiū, kad esate ir kuriate daugybę džiugių akimirkų tiek mažiems, tiek dideliems ADVENICA lankytojams :)

  - Lidija P.

 • Vaikas išėjo šlapias nuo prakaito ir su gausybe puikių įspūdžių. Klausimo kur nuo šiol turėsime važiuoti savaitgaliais pramogauti nebėra. Draugiškas personalas, daug erdvės žaidimams, puikus laikas vaikui.

  - Evaldas D.

 • Parke teko lankytis tada, kai tik buvo montuojamos NEĮTIKĖTINOS karstyklės, batutai, spintelės, paišomos sienos, įmakaluojami visokie super duper projekcijų daikčiukai, apie kuriuos nieko nenutuokiu, bet pagalvojus užgniaužia kvapą!!! ???? Visą karantiną su vaikais laikėm sukryžiavę pirštus, kad tik greičiau atsidarytų. VALIO!! JAU!! Nekantrauju viską pamatyti, o vaikai - išbandyti. Sėkmės Jums!! Susitiksim, neabejoju, kad ne kartą!!

  - Laura B.

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas