Gimtadieniams ADVENTICA parke rekomenduojame Confetti

Maisto meniu ir  vaišių stalas – neatsiejama kiekvieno vaikų gimtadienio dalis. Kokius užkandžius ar karštąjį patiekalą pasirinkti, kad visi vaikai noriai valgytų ir jiems būtų gardu? Kaip susiruošti, kad užkandžių ir gėrimų būtų nei per daug, nei per mažai? Ką pasirinkti, kad būtų ir estetiškai patrauklu, ir skanu, ir sveika?


Mums rūpi, ką valgys jūsų vaikai

Confetti – sveikų, subalansuotų patiekalų, užkandžių ir desertų vaikams kūrėjai bei gamintojai, suprantantys, kad kiekvieno mitybos įpročiai pradeda formuotis nuo pat mažų dienų, o pavyzdžiu dažnai tampame ir mes patys, suaugusieji. Kiekvienai šeimai svarbu, kad ruošiamas maistas būtų sveikas, ekologiškas ir estetiškas. Būtent todėl ADVENTICA šeimos pramogų parkas ir tėtis Jurgis rekomenduoja gimtadieniams ruoštis su Confetti. Ilgai ir smalsiai stebėjome, kaip šiuos maisto gamybos principus taiko ir savo siūlomiems skanėstams ir desertams jūsų vaikų šventės proga taiko Confetti.

Sveiko, subalansuoto maisto kūrybos skanėstai, užkandžiai ir desertai gaminami nenaudojant dažų, chemijos ar cukraus. Ruošiant maistą nenaudojami riebalai, laikomasi lėto virimo principo, dėl to produktai nepraranda maistingumo, mineralų ir vitaminų. Vaikai, kaip ir daugelis suaugusiųjų, visų pirmą maistą „valgo“ akimis, tad tiekiamo maisto estetikai turi būti taip pat kreipiamas ypatingas dėmesys. Kas jau kas, o Confetti gali, nori ir moka taip pateikti maistą, kad vaikai sveiką ir ekologišką vertintų kaip patrauklų ir skanų.

Confetti jau daug metų rūpinasi Vilniaus privačių mokyklų, darželių, vaikų stovyklų ir vaikų švenčių meniu sudarymu bei patiekalų ir desertų gaminimu. Vedami savo sukauptos patirties, jie kruopščiai atsirenka žaliavų tiekėjus; dauguma jų – aukščiausius kokybės standartus atitinkantys Lietuvos ūkininkai. Didelę naudojamų produktų dalį sudaro ekologiški produktai.

Tegul jūsų vaikų šventės būna pilnos smagių ir skanių įspūdžių!

Užsisakę gimtadienio vaišes Confetti išvengsite daugybės rūpesčių, o jūsų užsakyti šventiniai rinkiniai atkeliaus į ADVENTICA šeimos pramogų parką tiesiai į jūsų pasirinktą gimtadienio kambarį prieš šventę. 

Šventiniai meniu pasiūlymai

  • Švelni užkandėlė be cukraus (blyneliai, guminukai, braškių - bananų padažas, šilauogės)
  • Šventinis rinkinys gimtadieniui. Galima pasirinkti užkandį: mini čeburekai su lietuviška kalakutiena (be riebalų) arba mini kibinukai su lietuviška vištiena. Į rinkinį įeina: mini vegetariškos picos su Mozzarella ir cherry pomidoriukais, daržovių lazdelės (morkos ir agurkai), sūrio bei vynuogių vėrinukas su mėtomis, kukurūzų spragėsiai, Confetti natūralūs guminukai. Galite pasirinkti desertą: blyneliai su šilauogėmis ir uogų padažu (su pagaliukais) arba spurgytės be riebalų su šilauogėmis ir uogų padažu (su pagaliukais). *Tortas gali būti užsakomas atskirai.

Na bet gal geriau vieną kartą pažiūrėti nei 100 kartų perskaityti. Šventinius meniu pasiūlymus gimtadieniams užsisakykite čia:

UŽSAKYTI ŠVENTINIUS MENIU

 

VISKAS YRA ŽAIDIMAS!

 

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas