Laimėkite gimtadienio šventę!

Pamenate tuos laikus, kai atidarinėjome šeimos pramogų parką ADVENTICA 2020? Kaip mus netikėtai užklupo pirmoji karantino ir jo suvaržymų banga? Atsimenate, kaip sunku buvo laukti? Laikas tiesiog užšalo, sustingo... Tada užklupo antroji banga ir dabar vėl viskas panašiai... Kada jau, kada?.. Tada nežinojome nei aš, parko įkūrėjęs tėtis Jurgis, nei jūs. Niekas nežinojome. Bet visos negandos baigėsi ir (laikome špygas ir kokias tik dar norite pirštų kombinacijas), kad galėtumė dūkti ir sportuoti be apribojimų visą likusį gyvenimą. Tuo pačiu norime jums kartais padovanoti papildomą šventę. Taip, tiesiog registruokitės žemiau spausdami nuorodą ir kas žino - gal jums teks švęsti Adventica su visu būriu vaikų neatlygintinai! Juk VISKAS YRA ŽAIDIMAS!

REGISTRUOKITĖS IR LAIMĖKITE!

 

Taisyklės:

1. Jums reikia užsiregistruoti užpildant gimtadienio šventės loterijos formą ir patvirtinti savo registraciją atsakant į elektroninį laišką, kuris pasieks jūsų pašto dėžutę. 

2. Karts nuo karto, burtų keliu ištrauksime po gimtadienio šventės laimėtoją ir skelbsime čia bei Adventica facebook paskyroje. Su laimėtoju taip pat susisieksime registracijos metu nurodytais kontaktais.

3. Anksčiau pildžiusiems formą ir patvirtinusiems savo dalyvavimą loterijoje antrą kartą registruotis nereikia. Jūs taip pat dalyvaujate loterijoje.

Kuo anksčiau užsiregistruosite, tuo daugiau galimybių laimėti turėsite, nes dalyvausite visuose nugalėtojų atrankose atsitiktiniu būdu!

 

Adventica gimtadienių loterijos laimėtojai:

  • Kitas laimėtoja(s) - JŪS? 

REGISTRUOKITĖS IR LAIMĖKITE!

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas