Laipynės – nuotykių parkas

Tikriausiai esate buvę laipynėse nuotykių parke lauke, gryname ore... Galbūt Vilniuje, gal Druskininkuose ar Jonavoje, o gal kur kitur... Karabinai, apraišai, šalmai, tinklai, platformos, mazgai, virvės, trosai, lynai, tvirtinimai ir apsaugos... Visa tai rasite šeimos pramogų parke ADVENTICA! 

Labai smagu laipioti karstynėmis, kai lauke yra nuostabus oras. O ką daryti kai lyja, kai žvarbu, rudenį ar žiemą? Mes perkėlėme laipynes medžiuose, lauko žaidimus ir visą žaidimų aikštelę po stogu ir įrengėme 55 metrų laipynių ir karstyklių taką su 9 kliūčių ruožu: lipimas tinklu ore, beždžionių tiltas balansuojant „virš bedugnės“ su ore kabančiomis kliūtimis, trumpa poilsio stotelė, karstymasis pro labirintą, pusiausvyros takas, kopimas tinklu žemyn, aukščio tunelis, lynas ir kiti nuotykiai!

Vaikų saugumas mums yra pats svarbiausias prioritetas, tad iš karto perspėjame, kad nedarome jokių išimčių – šis kliūčių ruožas ir laipiojimo trasa tik nuo 1,40 m ūgio vaikams ir suaugusiems. Jokių kompromisų, jokio plano B. Nesiderėsime net dėl vieno trūkstamo ūgio centimetro! Žinome, kad ši trasa tikrai patiks vaikams, jų akys blizga, bet geriau grąžinsime jums pinigus, nei kad rizikuosime vaikų sauga ir sveikata, todėl visuomet laikomės gamintojo privalomų reikalavimų pramogų ir nuotykių dalyviams. Laipynės, kliūčių ruožas ore bei laipiojimo trasa mūsų parke įrengta taip, kad vaikams nereikia persegti karabinų ir rūpintis apsauga – visa kelią nuo pradžios iki pabaigos juos lydi apsauginis karabinas ant specialaus troso. Vaiką išlydime ir pasiimame! Jam lieka tik įveikti kliūtis ir kai kada aukščio baimę. 

Trasos yra skirtos fiziškai aktyvesniems vaikams ir paaugliams, yra 3 apžvalgos aikštelės – „paauglių lizdai“. Labiausiai patiks vaikams nuo šešerių metų ir suaugusiems!

Viskas yra žaidimas! ADVENTICA parko laipynės būsimiems alpinistams ir kalnų entuziastams uždarame nuotykių parke taip pat.

Jeigu jūsų vaikas per žemas, arba laipynės yra per baugios, kviečiame susipažinti tuomet ką galite nuveikti mūsų parke su mažyliais.

Daugiau pramogų

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas