Patirčių ir žaidimų erdvė visoms amžiaus grupėms

Šeimos pramogų parko ADVENTICA patirčių ir žaidimų erdvė yra skirta visų amžiaus grupių vaikams ir suaugusiems. Šioje erdvėje - interaktyvūs žaidimai vaikams, edukaciniai užsiėmimai šiuolaikiniam vaikui, patyriminės veiklos, aktyvūs žaidimai, konstruktoriai, dėlionės, magnetinės sienos...

Tai savotiška interaktyvių žaidimų studija, kurioje susijungia garsas (muzika), spalvos (šviesos), lytėjimas, lavinimas, edukacija, patyrimas ir azartas. Net neabejojame, kad tiek mažiems vaikams, tiek paaugliams, tiek ir suaugusiesiems patiks mūsų dviračių zona – net 4 vietų dviračių varžybos minant pedalus ir gaminant elektrą. 1,5 ar 2 minutės azarto pavers užmiršti viską aplinkui ir tiesiog minti dviračio pedalus. Judesio pagalba galinama elektra, kuri LED juostomis kyla į viršų, kol išaiškėja galutinis nugalėtojas, palydimas muzika ir ovacijomis! Tai sportas, judesys, azartas, varžybos ir iššūkis vienu metu! Itin mėgstamas vaikų, bet lygiai taip pat ir suaugusiųjų. Kas jau kas, bet mes, vyresnieji, labai mėgstame iššūkius su draugais!

ADVENTICA patirčių ir žaidimų erdvė – tai erdvi žaidimų karalystė, kurioje persipina mokslas, žinios, patyrimas, jausmai ir žingeidumas... Tai pramogų erdvė – vaikų ir suaugusiųjų žaidimų kambarys. Juk viskas yra žaidimas! Čia didelė šachmatų ir šaškių lenta ramiam loginiam mąstymui ir ėjimų pasikartojimui po mokyklos ar darželio, čia muzikos ir garsų zona – vamzdžių garsiakalbis, lietvamzdžių skudučiai, AGATA muzikos ir šviesų siena, čia dideli „kryžiukai ir nuliukai“, čia milžiniška Mammutico vaikų dėlionių erdvė bei didžiausias Lietuvoje mūsų pačių sukonstruotas ir veikiantis radijo imtuvas. 

Čia šviesų sienelė meno terapijai, magnetinė lenta mažiesiems, didieji ir lavinamieji žaidimai motorikos ugdymui. Kelios interaktyvių žaidimų aikštelės nukels jus į kompiuterinių žaidimų pasaulį per judesį, o naujų patirčių erdvė bus įdomi ir lankoma tiek pačių mažiausių – pypliukų, tiek vyresnių vaikų ar suaugusiųjų. Ko gero tai vieta, kurioje visi vaikų žaidimų kambariai Vilniuje yra sujungti bendroje erdvėje.

Dienos stovykloms, gimtadienių ir švenčių dalyviams, pavieniams lankytojams ar sporto / rytų kovos / menų būrelių dalyviams tai puiki vieta poilsiui, patirčiai, žaidimams, edukacijai. Čia galime daryti kitokią fizikos ar chemijos pamoką, kūno kultūros ar fizinio lavinimo užsiėmimus – juk viskas yra žaidimas!

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas