Ką veikti ADVENTICA parke su mažyliais

Pats svarbiausias dalykas šeimos „išvykos“ metu

Gavome kelis atsiliepimus, kad ADVENTICA šeimos pramogų parko lankytojai, atėję su mažais vaikais, nerado, ką galima nuveikti milžiniškame parke. Taip pat jie buvo pasipiktinę, kad įėjimas į pramogų parką yra mokamas, o daugelis pramogų papildomai apmokestintos. Atsakydami į tokias reakcijas pasufleruosim, kaip gerai praleisti laiką ADVENTICA parke su mažais vaikais.

Pradėkime nuo to, kad norint smagiai pramogauti ir linksmai bei nenuobodžiai praleisti laiką su šeimą būtina gera nuotaika ir nusiteikimas. Vaikai, net jei akivaizdžiai nemato, vis tiek jaučia, kai tėvai yra nervingi, įsitempę ar pavargę. Todėl jei jau nusprendėte kartu su visa šeima praleisti laiką pramogų parke – rūpesčius palikite namuose ir dėmesį skirkite vaikams. Vaikai nenori būti „numesti“ ar palikti pramogose. Jiems didžiausia laimė yra dūkti kartu su tėvais ar palyda. O tuo atveju, jei negalite skirti dėmesio vaikams, rekomenduojame pasirūpinti, kad jie ateitų kartu su bendraamžiais draugais. Tokiu būdu vaikai patys pabandys kompensuoti tėvų dėmesio trūkumą rasdami įdomios veiklos su bendraamžiais.

Išvyka su šeima į pramogų parką – brangus malonumas?

Šeimos pramogų parkas ADVENTICA nuo pat sumanymo iki atidarymo yra kurtas taip, kad jame galėtų pramogauti visa šeima. Įėjimo į parką ir buvimo jame kainodara sukurta taip, kad suaugusiems, vaikus lydintiems asmenims nereikėtų mokėti pilnos bilieto kainos. Dviejų tėvų ir vieno vaiko apsilankymas parke 2 val. kainuos 18 Eur, o galimybė būti visą dieną – 21 Eur. Daugiavaikėms šeimoms parke taikoma nuolaida su Šeimos kortele. Ją tikrai verta turėti!

Šeimos pramogų parke ADVENTICA visos pramogos (išskyrus elektrinių mašinyčių kartodromą ir keletą žaidimų stalų) yra įskaičiuotos į apsilankymo kainą, tad sumaniai pramogaujant galite papildomai neišleisti nei cento. Be abejo, jei norėsite atsigerti, suvalgyti porciją ledų, spurgą ar paragauti gardžios kavos – tai truputį kainuos mūsų kavinėje. Bet juk tai jūsų patogumui ir nėra privaloma!

Tai visgi, ką veikti su mažyliais?

Pradėkime nuo to, kad ADVENTICA šeimos pramogų parke mes niekada nedarysime kompromisų, susijusių su vaikų saugumu. Niekada! Tai yra mūsų pažadas sau patiems ir jums. Kad ir kaip būtų nesmagu daliai lankytojų, mes neleisime vaikams pramogauti tam tikrose erdvėse, kuriose galioja griežtos pramogų įrangos gamintojų rekomendacijos. Prisipažinsime, kartais mums atrodo, kad lankytojų vaikų saugumas mums rūpi labiau nei kai kuriems tėveliams. Tačiau tikimės, kad mūsų siekis saugoti kiekvieną mažylį nuo grėsmių yra teisingas.

Jei jūs lankotės ADVENTICA parke su mažesniais nei 1,30 – 1,40 m vaikais, rekomenduojame tokias pramogas:

  • Laipynių erdvėje su suaugusiųjų priežiūra žemo ūgio vaikai gali eiti palengvinta trasa, kurį yra žemiau pagrindinio kliūčių ruožo, kuriuo lipama su apsaugine apranga (apraišais, šalmu ir nuolat vaiką saugojančiu lynu su karabinu). Pagrindinės laipynės skirtos vaikams nuo 1,40 m ūgio, nes tik taip yra užtikrinamas 100% vaikų saugumas apsauginiu lynu, kuris saugo vaiką visos kelionės metu.
  • Tiek mažiems, tiek ir dideliems vaikams yra skirtas pagrindinis vientisas pripučiamas batutas. Čiuožyklos, oro pagalvė, krepšinis, kliūčių ruožas – viskas tinkama ir mažiesiems!
  • Visai šalia pagrindinio batuto yra interaktyvių žaidimų erdvė. Čia rasite „Just dance“ šokius, interaktyvias grindis su begale žaidimų, fotografavimosi virtualiai persirengus įvairiais personažais ekranus.
  • Centrinėje ADVENTICA parko dalyje per keletą aukščių driekiasi karstynės. Mums sunku patikėti, kad jos gali nepatikti mažiesiems. Čia ir mini batutai, čiuožynės, pneumatiniai šautuvai, supynės, labirintai ir kitos pramogos, kurios driekiasi 700 kv. m. plote, tad vaikams į jas patekus, kartais gerai jų ir paieškoti reikės.
  • Keliaukime toliau. Renginių salė. Užtamsintoje erdvėje dažnai čia vyksta vaikų mini diskotekos, o šalia esanti interaktyvi LU siena leidžia žaisti virš 50 žaidimų lietuvių kalba – nuo kurmių šaudymo iki matematikos!
  • Jei keliaujate po parka tokiu eiliškumu, kuriuo pasakojame, tikėtina jau bus praėjusios 2 apsilankymo valandos! Bet jei vis dar nerandate, ką veikti – atsidursite žaidimų ir patirčių erdvėje! Čia milžiniškų MAMMUTICO kaladėlių rinkinys patiks visiems vaikams. Pastatysite tiek namą, tiek įvairias trasas ar statinius. Šalia galite piešti žuvytes ir perkelti jas į interaktyvias sienas, prie kurių priėję galėsite su jomis žaisti. Žaismingi tėčiai ar mamos su vaikais jėgas gali išbandyti wipe-out eliminatoriuje. Tūpk, šok, tūpk, šok. Ir taip kol išsilaikysi. Ne kartą matėme mažuosius tėvelių rankose šioje pramogoje! Tolimiausioje žaidimų erdvės dalyje rasite AGATA muzikos sieną su įvairiomis dainomis, magnetinę dėlionių sieną, didelius šachmatus ir šaškes bei kitas pramogas. Sunku būtų patikėti, kad mažiesiems lankytojams nepatiktų!
  • Galiausiai, nors vaikai ir ūgiu maži, su tėvų priežiūra visi įleidžiami į Nindzių taką. Net jei daugelis užduočių čia vaikams gali atrodytų sunkios, ši erdvė kaip magnetas traukia mažylius!

Pabaigai, jei norėsite dar labiau sustiprinti vaikams įspūdžius – pravažiuokite KARTU elektrinių mašinyčių kartodrome. Vaikai tai atsimins ilgam! Tiesa, tam jums reikės vienos tėčio Jurgio monetos. Tik tiek!

VISKAS YRA ŽAIDIMAS!

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas