Kanuose ypatingas dėmesys ADVENTICA šeimos pramogų parkams

2023 m. lapkričio mėnesį Kanuose (Prancūzija) paskelbti prestižinių, pasaulinių „MAPIC 2023“ apdovanojimų finalininkai. 1996 m. įsteigtais „MAPIC“ apdovanojimais pagerbiami mažmeninės prekybos nekilnojamuoju turtu rinkos dalyviai, vertinant jų meistriškumą, inovacijas ir kūrybiškumą, bei pažymint naudingiausius, tvariausius ir vizionieriškiausius metų projektus. 14 - oje skirtingų kategorijų varžosi viso pasaulio prekiniai ženklai, kūrybinės idėjos ir realiai įgyvendinti projektai. 2023 metų apdovanojimų komisijoje – 13 narių iš įvairių pasaulio šalių (Portugalijos, Prancūzijos, Nyderlandų, Jungtinės Karalystės, Švedijos, Vokietijos bei Austrijos) ir iš skirtingų verslo sektorių.

Vienas iš keturių galutinių „MAPIC“ apdovanojimų "Metų laisvalaikio koncepcijos" finalininkas – lietuviško kapitalo šeimos pramogų parkų tinklas ADVENTICA. Tai pirmas atvejis „MAPIC“ renginio istorijoje, kuomet į finalą patenka atstovai iš Baltijos šalių. Šioje kategorijoje apdovanojamos geriausios laisvalaikio koncepcijos už originalumą ir išskirtinius rezultatus per pastaruosius 12 mėnesių.

Šeimos pramogų parko atsiradimo istorija prasidėjo Lietuvoje 2020 – aisiais metais. Po beveik metus trūkusių statybos ir įrengimo darbų pirmasis, beveik 4500 kv. m. šeimos pramogų parkas ADVENTICA buvo atidarytas Vilniuje, prekybos ir pramogų centre OZAS. Pradžia, toli gražu, nebuvo lengva, kadangi tiek atidarymą, tiek ir veikimą lydėjo pirmoji ir antroji Covid-19 epidemijos banga.

Antrasis ADVENTICA  šeimos pramogų parkas (2100 kv. m.) iškilo Rygoje (Latvija) – prekybos centre OLIMPIA. Jo veikla taip pat buvo stipriai apribota pandemijos metu. 2023 m. spalio mėnesį ADVENTICA šeimos pramogų parkas atidarytas Moldovos sostinėje Kišiniove. Daugiau nei 2500 kv. m. laisvalaikio erdvė pagal pirminius lūkesčius jau su kaupu viršijo net pačius drąsiausius planus ir prognozes bei tapo Kišiniovo gyventojų traukos centru. Tiesa, ADVENTICA nesustoja! Jau pačioje 2024 – ųjų metų pradžioje dar vienas parkas pravers vartus pačiame geriausiame Slovakijos prekybos centre Bratislavoje. Ir tai dar ne pabaiga.

Šių metų lapkritis ir gruodis – ypatingai intensyvus. Vos tik patekome tarp keturių geriausių pasaulyje laisvalaikio koncepcijų „MAPIC“ apdovanojimuose, mūsų darbiniai kalendoriai visiškai užsipildė įvairiais susitikimais. Net ir trijų dienų renginio metu sunku bus rasti laiko pamatyti pačią parodą bei išklausyti patyrusių verslininkų pranešimų. Susitikti nori didžiausi pasaulyje prekybos centrų operatoriai, pavieniai prekybos centrai, besidomintys investuotojai, esami ir potencialūs tiekėjai, prekybos partneriai. Gruodį laukia daugybė nuotolinių susitikimų bei vizitų pas besidominčius partnerius.

Aplankiusią šlovę pramogų srityje tėtis Jurgis lygina su „Nobelio“ premija – „suvokti, kad tarp pačių pačiausių pasaulyje esame vieni iš geriausių – mums vis dar didelis iššūkis. Prieš pirmojo parko Vilniuje atidarymą sėdėjome naktį baigto įrengti parko viduje ir nedrąsiai šnibždėjomės, kad jeigu net ir niekas neateis į ADVENTICA, pastatėme parką savo vaikams! Prašėme visų ir visko, nes buvo labai sunku: tiekėjų – atidėjimo, partnerių – supratingumo, valstybės – paramos uždarymo metu. Po pandemijos, kai viskas grįžo į įprastas vėžes, kažkurią akimirką patys sau pasakėme – „Mūsų prašymų laikas baigėsi! Metas judėti pirmyn!”.

Šiandien žvelgiame į ateitį labai optimistiškai. Plėtojame ryšius visoje vakarų Europoje, ieškome vietų Skandinavijos šalyse, lankome tolimųjų rytų kraštus. Vos ne kas antrą dieną gauname užklausas ir prašymus atidaryti ADVENTICA skirtinguose pasaulio miestuose. Per pastaruosius keletą metų aplankome šimtus prekybos centrų. Šiandien mūsų didžiausias prioritetas – išlaikyti nepriekaištingą kokybę, tiksliai pasirinkti naujas vietas ir tobulai įgyvendinti tai, ką turime visų savo galvose. Galiausiai, juk viskas yra žaidimas! Tai mūsų parkų šūkis. Ir šis žaidimas tik prasideda.

Pasaulinių „MAPIC“ 2023 apdovanojimų nugalėtojai paaiškės 2023 m. lapkričio 29 d. vakare.
 

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas