Naujos rinkos ir idėjos MAPIC 2022 parodoje

ADVENTICA ieško naujų rinkų ir idėjų parodoje "MAPIC 2022"

Augant ADVENTICA auga ir jos ambicijos. Mūsų parkai Vilniuje (Lietuva) ir Rygoje (Latvija) veikia visu pajėgumu su minimalia įkūrėjų priežiūra. Tad nieko nuostabaus, kad norisi plėsti akiratį ir dar kartą tai padaryti: suprojektuoti, pastatyti ir suburti komandą naujam ADVENTICA parkui eksploatuoti. O gal net ir dviems ar daugiau. Kur bus kitas parkas? Kaip jis atrodys? Kokių naujų idėjų jame bus įgyvendinta? Atsakymų į šiuos klausimus ieškojome "MAPIC 2022" parodoje.

Ten įsitikinome, kad mąstydami ir veikdami einame teisingu keliu. ADVENTICA turi įgūdžių ir patirties derinį, padedantį prekybos centrams sukurti naujos kartos uždarą laisvalaikio parką. Ir ne tik tai! Pajutome, kad turime ką pasiūlyti taip pat. Galime padėti vidaus ir lauko erdvėms suaktyvinti trumpalaikes laisvas erdves įvairiais pop-up sprendimais, kuriuos turime arba galime pastatyti, ir, be abejo, eksploatuoti. 

Neprognozuojama ekonominė ateitis kelia naują iššūkį prekybos centrams ir kitiems komercinio nekillnojamo turto valdytojams. Laisvalaikio koncepcijos keičiasi, ieškoma daugiau patirtinių ir mišrių sprendimų. Tačiau šiame pasaulyje yra tam tikrų konstantų. Visiems patinka tie, kurie teikia paslaugas, o ne tik siūlo idėjas. Kalbos yra kalbos, bet (ne)gebėjimas įgyvendinti projektą iki galo paprastai lemia arba sužlugdo jo perspektyvas. Be abejo, dar svarbus faktorius yra pinigai. Įmonės veikia tam, kad gautų pelną, arba, kaip dabar madinga sakyti: "būti tvariomis įmonėmis". Tačiau kartais siekiant tapti "vienaragiu" (angl. unicorn) neįvertinama rizika, kuri gali sulaužyti įmonių stuburą ir išstumti jas iš "pelniaragių" (angl. proficorn) gretų.

Jei kuri nors iš šių minčių jums patinka, susisiekite! Mes siekiame susipažinti su nekilnojamojo turto savininkais, komercinių patalpų agentais, kitais laisvalaikio sprendimų operatoriais ir išgirsti jų nuomonę. Nepamirškite, kad viskas yra žaidimas, todėl smagiai praleiskite laiką, kad ir ką darytumėte!

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas