IAAPA 2023 paroda - kas naujo?

Šiemet, kaip ir pernai, ADVENTICA šeimos pramogų parko įkūrėjas tėtis Jurgis išsiruošė į kone didžiausią Europoje pramogų įrangos parodą IAAPA Expo 2023. Didžulė paroda šiais metais vyko Austrijos sistinėje - Vienoje. Kuo gi ši paroda mums, ADVENTICA parkui, yra įdomi?

Visų pirma, joje susirenka daugybė pramogų ir atrakcionų gamintojų ir tiekėjų iš viso pasaulio: austrai, italai, ispanai, prancūzai, amerikonai, britai, olandai, ukrainiečiai, kinai, indai, bulgarai. Visų net neišvardinsi. Vienos parodų rūmai keturioms dienoms tapo savotiška pramogų muge - daugiau nei 17.000 kv. m. įvairių atrakcionų ir įrangos. Viską galima išbandyti, pačiupinėti, pasitarti, patikrinti. Galima net ir užsisakyti čia pat vietoje. Pavyzdžiui, norite vandens pramogų parko, nusileidimo kalnelių ar karuselių? Milžiniškos vaikų žaidimų aikštelės ant vandens? Ne problema, prisėskite. Norite didžiulių mechaninių atrakcionų? Greičiausių, baisiausių, ilgiausių, kreiviausių nusileidimo takų? Prašom, čia pat vietoje.

IAAPA Expo 2023 parodoje, kurią skatina aistra atrakcionams ir pramogoms, galima susipažinti su pramogų pasaulio vaizdais, kvapais, skoniais, pojūčiais ir įspūdžiais.  Į parodą atvyksta specialistai iš labiausiai pasaulyje vertinamų teminių parkų, šeimos pramogų centrų, zoologijos sodų, akvariumų, muziejų, mokslo centrų ir atrakcionų, kad pamatytų, kaip diegiamos naujovės, pabendrautų su lyderiais ir susipažintų su naujais produktais. Čia yra visko: nuo vandens fontanų, skirtų miestų erdvėms iki dirbtinio arba tikro ledo čiuožyklų. Nuo kojinių ir elektroninių apyrankių, iki virtualios realybės ar visos kartingų trasos. Nuo maisto ir užkandžių idėjų, iki indų ir pilstymo įrangos.

Kai tik leidžia galimybės, mes visuomet dalyvaujame šiose parodose, nes norime, kad jūs, mieli šeimos pramogų parko ADVENTICA lankytojai, visuomet mėgautumėtės pačiomis naujausiomis pramogų ir atrakcionų naujovėmis. Stebime naujausias tendencijas, bendraujame su pramogų įrangos gamintojais, su mūsų draugais - tiekėjais, dairomės naujovių, tariamės ir deramės dėl naujų pramogų.

Šiais metais IAAPA Expo 2023 parodoje - daugiau nei 600 dalyvių. Čia ir pabėgimo kambariai, ir lobių paieškos sprendimai, ir siaubo kambariai. Čia ir boulingas, ir kerlingas, ir ratukinės bei tradicinės pačiūžos. Čia animatoriai, čia kostiumai, čia muilo ir dūmų gaminimo mašinos, čia karuselės, čia traukinukai, čia šventinės prekybos sprendimai. Milžiniški sprendimai dinozaurų parkams, šviesos ir garsų festivaliams. Viskas vienoje vietoje.

IAAPA asociacija daug dėmesio skiria ir savo narių švietimui ir mokymui. Šiais metais visa diena buvo skirta įvairioms paskaitoms, patirties dalijimuisi, inovacijoms, patarimais, kaip džiuginti ir įtraukti vaikus, kas jiems svarbu. 

Grįžtame kupini naujų įspūdžių, pilnomis kuporinėmis įvairių bukletų, katalogų, USB atmintinių su pramogų pristatymais, parsivežame dovanų iš partnerių ir suvenyrų iš parodos. Su nekantrumu lauksime kitų kartų! Na o tėtis Jurgis? Susimąstęs kaip visada. Ką gi čia naujo pasiūlyti vaikams ir šeimoms ADVENTICA parkuose?..

VISKAS YRA ŽAIDIMAS!

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas