ADVENTICA šeimos pramogų parkas praveria duris lankytojams

Prekybos ir pramogų centre „Ozas“ baigti pramogų parko šeimai „Adventica“ įrengimo darbai. Beveik 5000 kv. m. užimsianti laisvalaikio erdvė lankytojams bus atvira jau nuo birželio 18 d. Šeimos pramogų parke įrengta net 14 teminių gimtadienio kambarių, žaidimai ir edukaciniai užsiėmimai vaikams, poilsio ir darbo erdvės tėvams bei pramogos, kuriose dalyvauti gali visa šeima. Parko įkūrėjai čia įrengė ir erdvę verslo renginiams, talpinančią iki 170 dalyvių ir suteikiančią galimybę į konferencijas vykti drauge su vaikais. 

Anot „Ozą“ valdančios bendrovės „NEPI Rockcastle Lithuania“ mažmeninės prekybos turto valdytojo Antano Kemėšio, naujojo pramogų parko atidarymas – itin sėkmingos partnerystės pratęsimas. 

„Adventica“ įkūrėjai iš savo ankstesnės pramogų erdvės persikėlė į naujas, didesnes patalpas. O čia sutalpino tokią veiklų įvairovę, kad pranoko įprasto pramogų parko ribas. Tokio masto pramogų parkas prekybos centre – tikra svajonė mieste gyvenančiai šeimai. „Oze“ šiuo metu įgyvendiname daugybę atnaujinimų, kurių galutinis rezultatas – patogus, visos šeimos poreikius atitinkantis ir nuotaiką keliantis prekybos ir pramogų centras. Dar besiruošdami „Adventica“ atidarymui supratome, kad pramogų parkas šiame prekybos centro atsinaujinimo etape atliks itin svarbų vaidmenį“, – teigia A. Kemėšis.

Šeimos pramogų parką įkūrė trys tėčiai, ieškoję modernių ir saugių sprendimų vaikų laisvalaikio erdvei. Pradedant įrengimais, baigiant veiklų ir erdvių išdėstymu, vadovautasi itin aukštais saugumo standartais. 

„Auginame savo vaikus ir puikiai suprantame, kiek nerimo tėvams sukelia vaikų apsilankymai žaidimų kambariuose, laipiojimai karstynėmis, šokinėjimai ant batutų ir kiti atrakcionai. Todėl prioritetą teikėme saugumui ir tik po jo – linksmybėms ir pramogoms. Rinkomės patikimus ir visame pasaulyje žinomus įrenginių tiekėjus, atidžiai planavome erdves ir perėjimus, kad judrūs, įsižaidę vaikai čia pramogautų saugiai“, – teigia tėtis Justas Gavėnas, vienas iš pramogų parko „Adventica“ įkūrėjų. 

Pramogų parke veiks elektrinių mašinyčių kartodromas, interaktyvių žaidimų erdvė, 500 kv. m. užimantis, specialiai šiai erdvei kurtas pripučiamas batutas, karstynės, čiuožyklos ir labirintai, mažylių erdvė vaikams iki 3 metų, užkandžių baras bei kitos veiklos ir pramogos. Čia taip pat įrengta sportinė pramoginė erdvė „Nindzių takas“, skirta rimtesnių fizinių iššūkių mėgėjams.

Didžiąją dalį pramogų ir veiklų galės išmėginti ir vaikus atlydėję tėvai. Jiems pramogų parke paskirta ir poilsio zona su darbo vietomis, užimanti apie 300 kv. m. 

Skaičiuojama, kad vienu metu gimtadienio šventėse čia galės dalyvauti apie 240 vaikų – joms pramogų parko teritorijose įrengta 14 teminių kambarių. Lankytojai taip pat išvys dvi menininkės Jolitos Vaitkutės sukurtas instaliacijas, didžiausią Lietuvoje veikiantį radijo imtuvą, muzikinę „Agata“ lentą, 60 m ilgio grafiti piešinį ir kitas žaismingas instaliacijas. 

„Adventica“ įsikūrė požeminiame prekybos centro „Ozas“ aukšte – čia šiuo metu formuojama nauja pramogų ir laisvalaikio erdvė, įrengtos itin aukštos kokybės ventiliavimo sistemos, į patalpas nuolat tiekiančios šviežią orą. Pramogų parkas veiks kasdien nuo 10 val. iki 22 val. Lankytojų saugumas bus užtikrinamas laikantis Sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimų ir rekomendacijų. 

Apie „Ozą“

Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ buvo atidarytas 2009 m. Bendras „Ozo“ nuomojamas plotas yra 66 000 kv. m, jame veikia apie 180 nuomininkų. 

Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ priklauso „NEPI Rockcastle“, pirmaujančiai Centrinės ir Rytų Europos mažmeninės prekybos NT investicijų ir plėtros kompanijai, ir yra valdomas tarptautinės nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovės „Newsec“.

„Newsec“ valdo 31 komercinį objektą, kurių plotas viršija 485 tūkst. kvadratinių metrų, o komandoje dirba 52 profesionalai, kurie yra atsakingi už komercinių objektų valdymą ir jų vertės didinimą. Šiuo metu „Newsec“ valdo 8 prekybos centrus, kurie užima 303 000 kv. m ploto, taip pat –23 verslo centrų, bendradarbystės ir gamybos paskirties komercinių objektų, kurie užima 182 000 kv. m ploto. Visoje Šiaurės Europoje „Newsec“ valdo 60 milijardų eurų vertės turtą.
 

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas