Gimtadienius įamžina Gyte Studio

Naujiena ADVENTICA parke!

Daug kartų jūs mūsų prašėte, na tai pagaliau išprašėte. Daugiau nebereikės tėčiui Jurgiui su jūsų telefonu fotografuoti :). Nuo šiol švenčiant gimtadienius ADVENTICA šeimos pramogų parke - galima užsisakyti fotografavimo paslaugas. 

Ne kartą mūsų Facebook ir Instagram paskyrose dėjote daug patiktukų ir rašėte gražius atsiliepimus apie nuotraukas. Na o už jų slėpėsi talentinga fotografė Gytė. Štai, kaip ji pati prisistato.

Esu Gytė ir fotografija – mano aistra, kuriai negailiu nei laiko, nei pastangų. Nuotraukose stengiuosi užfiksuoti pačias tikriausias emocijas bei gražiausias gimtadienio akimirkas. Man svarbu užmegzti nuoširdų ryšį su kiekvienu fotografuojamu vaiku, pati taip pat esu mama. Fotografija domiuosi daugiau nei 10 metų, šiuo metu dažniausiai dirbu su vaikų ir šeimų fotografija. Esu dirbusi su šeimoms skirtų produktų reklamomis, šventėmis ir asmeninėmis fotosesijomis, žinoma vaikų gimtadieniais.


Kodėl verta rinktis Gytę kaip fotografę gimtadienio šventėje?

  1. Gimtadienis tik džiugus ir malonus procesas - kartu žaisdami fotografuojamės, užmezgame ryšį, tuomet tai nėra varginantis procesas, o tik malonios kartu praleistos akimirkos
  2. Retušuotos nuotraukos jau per 3 darbo dienas - visi žinome, jog tėvai vaikų nuotraukų telefone turi tūkstančiais, bet kiek jų turi pačių savo su vaikais? Pasirūpinsiu tuo, o retušuotas gimtadienio nuotraukas pateiksiu jau per 3 darbo dienas
  3. Skirtingų paketų galimybės. MINI - 10 redaguotų nuotraukų (fotosesija 30 min / 100 Eur), MEDI - 20 redaguotų nuotraukų, (fotosesija 60 min / 160 Eur), MAXI - 40+ redaguotų nuotraukų (fotosesija 120 min / 240 Eur)
  4. Atsipalaidavę tėvai = laimingi vaikai kvadratu. Tėvai gali atsipalaiduoti ir mėgautis emocijomis, laiku, svečiais, aš pasirūpinsiu, jog Jums nereikėtų bėgioti su fotoaparatu ar telefonu ieškant kaip pagauti kampą. Nereikės rūpintis ir jautrių momentų fiksavimu, viskuo pasirūpinsiu už Jus.
  5. Profesionali fototechnika ir fotografė. Turiu visą reikalingą profesionalią fototechniką skirtą fotografuoti žaidimų kambariuose. 

Jeigu turite klausimų, norite pasitarti arba turite savo fotosesijos viziją, drąsiai skambinkite Gytei. Ji visada padės ir atsakys į rūpimus klausimus. Kontaktinis telefonas: +370 606 43359.


UŽSISAKYTI FOTO PASLAUGAS
 

VISKAS YRA ŽAIDIMAS!

 

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas