Viškis Piškis ir tamsos žiurkėnas

Šeimos pramogų parkas ADVENTICA pristato ir labai rekomenduoja!

Naujas, smagus, vaikų itin laukiamas, lietuviškai dubliuotas animacinis nuotykių filmas visai šeimai VIŠKIS PIŠKIS IR TAMSOS ŽIŪRKĖNAS (angl. Chickenhare and The Hamster of Darkness). Premjera Lietuvoje - 2022 m. vasario 18 d.!

Animacinį filmą "Viškis Piškis ir Tamsos Žiurkėnas" nuo vasario 18 d. rodys visi Lietuvos kinoteatrai, o vasario 16 d. kinoteatre MULTIKINO, esančiame PPC OZAS, bus rodomas išankstinis filmo seansas, kuri pristato ADVENTICA šeimos pramogų parkas.

 Tai 1,5 val. animacinis filmas visai šeimai. Neišduosime viso siužeto, bet trumpai trumpą filmo aprašymą įkeliame, kad labai užsimanytumėte nueiti į kino teatrą.

Atkaklus, charizmatiškas ir velniškai nerangus Viškis Piškis labiau už viską pasaulyje svajoja tapti nuotykių ieškotoju. Kuomet gimtiesiems Viškio Piškio namams iškyla grėsmė, ilgaausis narsuolis iškeliauja į tolimus kraštus. Jo užduotis – rasti paslaptingąjį Tamsos žiurkėną – tik jis gali išgelbėti gimtąją ilgaausio karalystę. Kelias tikslo link pasirodo nelengvas – Viškio Piškio ir naujų jo draugų laukia aibė grėsmių, nepamirštami nuotykiai ir tolimi kraštai, tačiau narsios širdys ir geri ketinimai pajėgūs įveikti net didžiausias kliūtis!

Kvapą gniaužiantis animacinis nuotykių filmas visai šeimai žiūrovus supažindins su nematytais kraštais, naujais herojais ir privers patikėti, jog mūsų keistenybės daro mus ypatingais ir nepakartojamais.

  • Režisierius: Ben Stassen, Benjamin Mousquet
  • Scenarijus: David Collard
  • Įgarsina: Danny Fehsenfeld, Joe Ochman, Donte Paris
  • Lietuviškai įgarsina: Liubomiras Laucevičius, Tomas Žaibus, Saulius Bagaliūnas, Martyna Gedvilaitė, Jurgis Damaševičius, Algirdas Dainavičius
  • Dubliažo režisierius: Linas Kalėda, UAB „Aktida“
  • Šalis: Belgija, Prancūzija
  • Trukmė: 1 h 31 min
     

Kada paskutinį kartą žiūrėjote tikrai puikų animacinį filmą visai šeimai?

VISKAS YRA ŽAIDIMAS!

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas