Laukiamiausias vaikų filmas -Didžiapėdžio vaikis 2

Šeimos pramogų parkas ADVENTICA, kartu su savo ypatingu draugu – MULTIKINO, pristato lietuviškai dubliuotą animacinį nuotykių filmą visai šeimai - Didžiapėdžio vaikis 2. Filmo premjera nuo spalio 2 dienos! 2D ir 3D seansai, versija lietuvių ir rusų kalba.

Visos šeimos keistos, bet ši – pati keisčiausia! Pašėlusioje šeimoje drauge su tėčiu Didžiapėdžiu, mažuoju Adamu ir mama Šele gyvena nemenkas zoologijos sodas – nerangokas briedis, didžiulis lokys, nenuilstanti voverė ir nesuskaičiuojamą kiekį atžalų turintis nervingas meškėnas. Unikaliam Aliaskos gamtos draustiniui atsidūrus bėdoje, Didžiapėdžių šeima ryžtasi ištiesti pagalbos ranką ir leistis į nuotykių kupiną kelionę. Atėjo laikas visam pasauliui įrodyti ką sugeba gauruota ir linksma komanda!
„Didžiapėdžio vaikis 2“ – kultinio 2017-ųjų animacinio filmo tęsinys, kalbantis draugystės, šeimos, gamtos išsaugojimo ir ekologijos temomis. Filmo kūrėjai tikina, jog esame atsakingi už planetą, kurioje gyvename, tad ragina gerbti, tausoti ją ir tikėti, kad kiekvienas iš mūsų pajėgus kažkam padėti.
Filmo anonsas jums patogioje vietoje:

Kviečiame pasižiūrėti šį itin nuotaikingą ir įdomų filmą visai šeimai!
VISKAS YRA ŽAIDIMAS!

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas