Laisvalaikis ir nuotykiai ADVENTICA pramogų parke

2020 m. birželio 18 d. PPC OZAS -1B aukšte atsidarė šeimos pramogų parkas ADVENTICA. Aišku, kad buvo jaudulys... Ar ras ką veikti didžiuliame batutų, atrakcionų ir žaidimų parke įvairaus amžiaus grupių vaikai? Ar mamos ir tėvai norės kartu leisti laiką su vaikais? Ar švęs šventes ir gimtadienius mūsų 14-oje gimtadienių kambarių draugai ir giminaičiai?

Šiandien, ramiai galime sau pasakyti, kad viskas bus gerai. Juk VISKAS YRA ŽAIDIMAS! Elektrinių mašinyčių kartodromas, batutai, laipynės, čiuožynės, karstynės, tėvų poilsio erdvė, žaidimų ir patirčių salė, renginių ir diskotekų erdvė, nindzių takas ir gimtadienio kambariai – visose mūsų erdvėse jau lankosi vaikai, tėveliai, suaugusieji.

Nuotykių ieškotojai ir profesionalūs OCR sportininkai, šeimos auginančios daug vaikučių, ir pavieniai tėvai ar mamos su vaikais! Džiaugiamės, kad pirmieji atsiliepimai ir vertinimai yra labai geri.

Be abejo, sulaukiame ir kritikos ir tikrai stengiamės pasitaisyti. Tradiciškai vaikų švenčių fotografas Augustas Četkauskas dovanoja mums neišdildomų įspūdžių, vaikų džiaugsmo ir tėvelių šypsenų akimirkas. Kviečiame peržiūrėti fotogaleriją.

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas