IAAPA 2022 parodos įspūdžiai

Tėtis Jurgis, šeimos pramogų parko ADVENTICA, įkūrėjas, pastarąją savaitę buvo ypatingai užimtas. Kas jau kas, bet viena didžiausių Europoje pramogų parodų IAAPA Expo 2022 tikrai patraukė Jurgio dėmesį. 

IAAPA Expo 2022 parodoje, kurią skatina aistra atrakcionams ir pramogoms, galima susipažinti su pramogų pasaulio vaizdais, kvapais, skoniais, pojūčiais ir įspūdžiais.  Į parodą atvyksta specialistai iš labiausiai pasaulyje vertinamų teminių parkų, šeimos pramogų centrų, zoologijos sodų, akvariumų, muziejų, mokslo centrų ir atrakcionų, kad pamatytų, kaip diegiamos naujovės, pabendrautų su lyderiais ir susipažintų su naujais produktais.

Kai tik leidžia galimybės, mes visuomet dalyvaujame šiose parodose, nes norime, kad jūs, mieli šeimos pramogų parko ADVENTICA lankytojai, visuomet mėgautumėtės pačiomis naujausiomis pramogų ir atrakcionų naujovėmis. Stebime naujausias tendencijas, bendraujame su pramogų įrangos gamintojais, su mūsų draugais - tiekėjais, dairomės naujovių, tariamės ir deramės dėl naujų pramogų.

Šiais metais IAAPA Expo 2022 parodoje - daugiau nei 500 dalyvių: vandens pramogų parkų, mechaninių atrakcionų, pripučiamų batutų gamintojai, žaidimų automatų, interaktyvių pramogų sprendimų tiekėjai, aksesuarų, minkštų žaislų pardavėjai, programinės įrangos kūrėjai ir daugybė daugybė įvairių naujovių. Čia ir pabėgimo kambariai, ir lobių paieškos sprendimai, ir siaubo kambariai. Čia ir boulingas, ir kerlingas, ir ratukinės bei tradicinės pačiūžos. Čia animatoriai, čia kostiumai, čia muilo ir dūmų gaminimo mašinos, čia karuselės, čia traukinukai, čia šventinės prekybos sprendimai. Milžiniški sprendimai dinozaurų parkams, šviesos ir garsio festivaliams (tokiems kaip Pakruojo dvare). Viskas vienoje vietoje.

Džiaugiamės, kad kiekvienais metais stebėdami pramogų parkų įrangos tendencijas, mes ne tik neatsiliekame Vilniuje ir Rygoje, bet kai kuriais sprendimais ir stipriai lenkiame savo kolegas. Neveltui ADVENTICA šeimos pramogų parkas buvo nominuotas kaip vienas iš 7 geriausių šeimos pramogų centrų Europoje, vidurinėje Azijoje ir Afrikoje. 

 

Viskas yra žaidimas!

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas