8-12 metų vaikų dienos stovykla "Judėk Kurk Improvizuok" (spalio 26 - 27 d.)

Sveikatingumo studija "Balansas" kartu su pramogų parku "Adventica" kviečia vaikus į nepaprastą 2 dienų nuotykį stovykloje "Judėk. Kurk. Improvizuok." 8 - 12 metų vaikams. Reaguodami į vyriausybės sprendimus dėl asmens sveikatos apsaugos priemonių ir rekomendacijas dėl COVID-19, turėjome stovyklos datą iš rugpjūčio 25-26 dienų perkelti į spalio 26-27 dienas (per moksleivių rudens atostogas).

Visų jau užsiregistravusių asmenų registracija galioja ir automatiškai yra perkelta į naujas dienas.Tėveliams, kuriems naujoji data netinka arba nenori laukti, grąžinsime sumokėtą sumą. Jums tereikia parašyti el. paštu judesiokodas@gmail.com. Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos ir tikimės Jūsų supratingumo.

Detaliau apie stovyklą

Atvežti vaikus abi dienas tėvai galės nuo 8:00 ryte, vaikai turės vieną valandą savarankiškai padūkti pramogose. Veiklų pradžia 9 val. 

Dienotvarkė:

  • 9.00 - 13.30 val. edukacinė, kūrybinė, fizinio aktyvumo veikla.
  • 13.30 - 14.30 val. pietūs, laisvas laikas 
  • 14.30 - 18.00 val. edukacinė, kūrybinė, fizinio aktyvumo veikla

Visos veiklos vyks paraleliai, rato principu pagal loginę seką, kad visi vaikai visur galėtų dalyvauti ir gautų rezultatą (pvz. kūrybinė interpretacija su TikTok filmuku).

Užsiėmimus veda:

  • kūrybinė veikla - aktorė Asta Baukutė ir dainininkė Ingrida Žiliūtė
  • edukacinė veikla - psichologas, OKU karate akademijos steigėjas, treneris Petras Ąžuolas Kalpokas ir komunikacijos specialistė, Points of You metodo ekspertė, jaunimo iniciatyvos "Jaunimas kalba" įkūrėja Deimantė Markevičiūtė
  • fizinis aktyvumas - instruktoriai šeimos pramogų pramogų parko "ADVENTICA" erdvėse

Kontaktai pasiteiravimui:

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas