Kakės Makės gimtadienio kambarys

Ar įsivaizduojate, koks būtų Kakės Makės svajonių gimtadienis? O gal skaitėte apie jį knygoje? Kakės Makės gimtadienis pats geriausias, nes per jį pildosi ne tik jos, bet ir visų svečių svajonės! Pagaliau Kakė Makė turi net savo gimtadienio kambarį - turbūt vienintelį ir patį pačiausią Lietuvoje? Kas dalyvauja Kakės Makės svajonių gimtadienyje? Aišku, jos ištikimiausi draugai Nanaisa, Mucis, Mamaisa, Netvarkos nykštukas, Dantukų fėja, Čiūčia ir Piratas, o taip pat ištisas būrys vaikų ir jų tėvelių. Juk pamenate knygą - visi kaip reikiant pašėlios -  dideliame kambaryje vyks šokių vakarėlis, šypsenų konkursas, riaumojimo varžybos, balionų pūtimo varžytuvės, slėpynės ir įvairiausi nuotaikingi žaidimai. Neliks abejingi net tėveliai...

O kas tada? Tada vaikai visi kartu valgys patį skaniausią pasaulyje tortą! Tokį didelį, prie kurio norės nusifotografuoti ir įsiamžinti visi gimtadienio svečiai. O gal net ir du? Visi Dantukų fėjos gyventojai atvers pilies langines ir norės pamatyti tuos saldumynus ir gardumynus.

Na ką? Pirmyn į nuotykius, juk VISKAS YRA ŽAIDIMAS!

Jei norite, kad gimtadienio šventės metu vaikus linksmintų ir užimtų animatoriai, kviečiame susipažinti su animatorių programomis ADVENTICA parke.

 

Darbo dienomis (I-V): 12:00; 15:00; 18:00;
Savaitgaliais (VI-VII) ir švenčių dienomis: 10:00; 13:00; 16:00; 19:00;

Kainos: 199 EUR - 259 EUR

Rezervuoti šitą kambarį

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas