Nuotykiai baseine „Plaukimo šeima“ (PPC OZAS)

Ar gali būti kas nors nuobodžiau nei laukti, kol pasibaigs karantinas ir ekstremali situacija? Ar gali būti kas nors nemaloniau nei tas nežinomybės jausmas – „kada, nu kada pagaliau?“... Mums jau šis jausmas vieną kartą kankino praėjusių metų pavasarį, o dabar kankina ir mūsų draugus, kaimynus – mokymui plaukti pritaikyto baseino šeimininkai „Plaukimo šeima“.

Ar žinote, kad tai bus pati geriausia vieta mokytis plaukti? Kvalifikuoti plaukimo treneriai, šeimos dušai, išmanios spintelės, patogus privažiavimas automobiliu ir puikus susisiekimas viešuoju transportu... O svarbiausia – šalia, tame pačiame PPC „Ozas“ aukšte, šeimos pramogų parkas ADVENTICA, kuriame leisti laiką galės tiek vaikai (prieš arba po mokymosi plaukti), tiek ir tėveliai, laukdami vaikų. Mes suprasime! Plaukimo šeima sako, kad vandenyje vietos užteks visiems, o mes sakome, kad VISKAS YRA ŽAIDIMAS. O ar užteks vietos baseinuose, kol juose nėra vandens? Spręskite jūs! Buvo labai smagu! Kviečiame pasižiūrėti į mūsų nuotykius baseinuose, kol juose dar nebuvo vandens!

Šeimos pramogų parkas ADVENTICA rekomenduoja:

Ar galima dviračiu, riedlente arba paspirtuku atlikti įvairius triukus baseine? Kaip kimba žuvys ar sekasi slidinėtojams palapinių miestelyje? Kokį greitį galime išvystyti su elektrine mašinyte iš ADVENTICA šeimos pramogų parko? Ar dažnai reikėjo pjauti žolę, kol baseine nebuvo vandens? Kiek trunka golfo turnyras? Ar pavertus baseiną į konferencijų salę sulauksime jame mokymų dalyvių?

Adventica - Baseinas - Dviratis

Apie ADVENTICA:

Apie PLAUKIMO ŠEIMA:

  • Patyrę treneriai, pirmieji Lietuvoje pradėję mokyti plaukti vaikus nuo 3 metų
  • Daugiau nei 19 metų moko vaikus ir suaugusius plaukti, organizuoja varžybas, stovyklas, yra subūrę daugiau nei tūkstančio plaukikų ir jų artimųjų bendruomenę
  • Turi patirties baseinų valdymo ir veiklos efektyvinimo srityje
  • Tiki, kad vandenyje vietos užteks visiems!
  • Pastatė ir įrengė mokymui plaukti pritaikytą baseiną Vilniuje, PPC „Ozas“ (-1B aukšte)

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas