Elektrinių mašinyčių kartodromas

Šeimos pramogų parke ADVENTICA pačioje matomiausioje pro vitrinas vietoje įrengtas elektrinių mašinyčių kartodromas po uždaru stogu. Tai kone vienintelė papildomai apmokestinta paslauga visame pramogų parke (išskyrus kelis žaidimų stalus). Vaikams ir suaugusiems skirtoje erdvėje galima pasivažinėti elektriniais automobiliukais specialiai įrengtoje 80 metrų trasoje. Priklausomai nuo aplinkybių kartodrome yra 10 mašinyčių: 2 motociklai, 3 formulės, 3 safari džipai ir 2 keturračiai! Dalis automobiliukų ilsisi ir yra kraunami, kol kitais galima važinėti. Daugelis mašinėlių yra pritaikytos naudoti mišriai – gali važiuoti vieni vaikai, gali važiuoti su suaugusiuoju lydinčiu asmeniu. 

Šiuolaikiškai įrengtame elektrinių mašinyčių kartodrome nėra jokio benzino ar dyzelio kvapo, nes tai elektra įkraunamos mašinytės. Trasoje esame įrengę 2 natūralaus dydžio šviesoforus, kurie veikia taip, kaip tikri miestų gatvėse – vaikai turi galimybę susipažinti ir mokytis saugaus eismo taisyklių ir reikalavimų saugioje aplinkoje.

Uždarose patalpose esančiame elektrinių automobilių kartodrome savarankiškai arba su suaugusiųjų pagalba galima išmokti pagrindines kelių eismo taisykles (KET). Čia yra daugybė svarbiausių kelio ženklų: pėsčiųjų perėja, duok kelią, eismo juostų rodyklės, pagrindinis kelias, posūkis, greičio matuoklis, gyvenvietės ir gatvių ženklai ir žymėjimai. Pagal poreikį galima organizuoti saugaus eismo kelyje pamokas darželinukams, mokiniams, paaugliams. Saugaus eismo ABC turėtų būti mūsų visų saugumo prioritetas – uždaroje ir saugioje trasoje pagrindines taisykles išmokti itin lengva, o vaikai tai įsisavina per patirtį ir emocijas, patys vairuodami elektrines mašinytes. 

Kartodromas uždarose patalpose po stogu – puiki pramoga, laisvalaikio praleidimo forma, o tuo pačiu ir saugaus vairavimo, prevencijos pamoka vaikams ir suaugusiems. Galbūt ateityje galėsime važiuoti čia ir paspirtukais ar kokiomis nors naujoviškomis transporto priemonėmis, kurių dar dabar nėra. 

Virš kartodromo įrengtoje apžvalgos aikštelėje tėvai gali matyti ir fotografuoti savo vaikus, stebėti jų vairavimo įgūdžių progresą, kelių eismo taisyklių laikymąsi, o vaikai žaismingai pravažiuoja pro tunelį, esantį po apžvalgos aikštele. 
Labai tikimės, kad elektrinių mašinyčių kartodromas bus ne tik puiki pramoga ir laisvalaikio praleidimo forma, bet ir bus naudinga vaikų saugumui kelyje!

Kartodrome naudojamos tėčio Jurgio monetos / žetonai: 1 moneta = 1 Eur, su ja galėsite važiuoti 3 minutes. Žetonus galima įsigyti registratūroje, kavos ir užkandžių saloje arba monetų keitimo aparate šalia mūsų didžiojo žuvų akvariumo.

Daugiau pramogų

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas