Vasario 16 - oji: švęskime kartu!

Vasario 16 dieną Lietuvoje minime šventinę dieną - Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Visi draugiškai keliame Lietuvos valstybės vėliavas. Nejučia prisiminiau prieš kelis metus padarytą įrašą savo dienoraštyje – apie patriotiškumą. Užmeskit akį, gal ir jums taip būna?.. Ten (tėčio Jurgio užrašuose), beje, ir daugiau mano minčių... Įvairių...

Vasario 16-oji – Lietuvoje valstybinė šventė, skirta 1918 - aisiais Lietuvos Tarybos narių pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės nutarimui paminėti. Šį dokumentą pasirašė 20 Lietuvos Tarybos narių.

Na jei 20, o ne 18, tai gal padarome taip – švęskime visi kartu!

2023 m. vasario 16 ir 17 – ąją pasikvieskite visus savo draugus ukrainiečius, pramogaukite kiek širdis geidžia, o mes, ADVENTICA šeimos pramogų parkas, 20% nuo visų per šias dvi dienas surinktų pajamų iš visų bilietų (valandos, dviejų, dienos, metinių ar lydinčiųjų asmenų) paaukosime pagalbos Ukrainai fondams. Tam jums reikės ADVENTICA kasose parodyti specialiai skirtą QR kodą (rasite apačioje arba mūsų Facebook renginio komentare).

Ką veiksime? O tiesiog švęsime laisvę. Galbūt piešime ar gaminsime vėliavėles... Ant popieriaus, ant veidukų...

 

Tėtis Jurgis

ADVENTICA parko įkūrėjas

 

P.S. 2023 m. vasario 16 – 17 dienomis įėjimas į ADVENTICA šeimos pramogų parką ukrainiečiams (tėveliams, seneliams, globėjams ir vaikams) – NEMOKAMAS. Dėl visa ko tegul jūsų draugai ukrainiečiai turi dokumentus ar jų nuotraukas telefone.

P.P.S. šventėje bus filmuojama ir fotografuojama, o nuotraukomis ir vaizdais dalinsimės socialiniuose tinkluose ir interneto svetainėje

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas