Vaikų emocijos Vilniaus maratone

2021 m. rugsėjo 12 d. visas Vilnius šurmuliavo jau tradicija tapusiame Vilniaus maratone. Tai didžiausia ir skaitlingiausia bėgikų šventė Lietuvoje. Maratone buvo net 6 distancijos, kurias galėjo rinktis tiek patyrę bėgimo meistrai, tiek sporto entuziastai, tiek ir pradedantieji. Mums smagu, kad šeimos pramogų parkas ADVENTICA šiais metais kuravo vaikų 200 m bėgimą Gedimino prospektu nuo Katedros iki Vinco Kudirkos aikščių Vilniuje. Maratono metu vaikų bėgimo distancijoje visi dalyviai buvo suskirtyti į smulkesnes amžiaus grupes - nuo 2 iki 12 metų, o bendras dalyvių skaičius ADVENTICA vaikų bėgime perkopė 1200! Jūs įsivaizduojate tiek vaikų vienoje vietoje?..

Vaikams, dalyvaujantiems bėgime suruošėme įvairių staigmenų. Starto linijoje vaikus pasitiko milžiniškas Gera Dovana oranžinis dramblys, trumpam pabėgęs iš savo gimtadienio kambario ADVENTICA parke. Distancijos pabaigoje vaikų laukė milžiniška atrakcionai.lt pripučiamų Kakės Makės batutų pramogų parkas, kurioje galėjo dūkti ne tik bėgimo dalyviai, bet ir visi Vilniaus maratono renginio žiūrovai. Įspūdingiausių nuotraukų autoriai artimiausiu metu bus apdovanoti specialiais ADVENTICA prizais - kvietimais į pramogų parką.

Kviečiame dar kartą prisiminti ir pasigrožėti renginio akimirkomis nuotraukų galerijoje! Nuotraukų autorius - fotografas Augustas Četkauskas.

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas