SKM Vilnius ADVENTICA iššūkis

Didžiausia krepšinio mokykla Lietuvoje – Sostinės Krepšinio Mokykla (SKM) - laimėjo Sporto rėmimo fondo konkursą ir Vilniuje subūrė 4 mergaičių grupes Pilaitėje, Viršuliškėse, Naujamiestyje ir Antakalnyje. 2012 - 2015 metais gimusioms mergaitėms krepšinio treniruotės - nemokamos. Sporto rėmimo fondą sudaro valstybės lėšos, kuriomis remiami sporto projektai visoje Lietuvoje. Fondo tikslas – didinti Lietuvos gyventojų fizinį aktyvumą.

2022 m. gegužės 9 d. SKM su treneriu Deimantu Vailioniu krepšinio treniruotę kitaip SKM surengė ADVENTICA pramogų ir sporto parke! Šia treniruotę kartu pavadinome SKM Vilnius ADVENTICA iššūkis!

Varžybų dalyviai rungėsi šešiose veiklose individualiuose startuose:

 

Tiek patys vaikai, tiek kai kuriuos jų atlydėję tėveliai bei krepšinio treneriai ir komandos vadovas pripažino, kad tokio tipo “kitokia” treniruotė ne tik sportiškai buvo labai naudinga visoms raumenų grupėms, bet ir visai komandai – nepaisant individualių startų visas parkas skambėjo nuo komandos narių palaikymo vieni kitiems. Varžybų dalyviai sunaudojo tikrai daugiau kalorijų nei per įprastą treniruotę, na o įspūdžiai įraudusiuose veiduose išliks ilgam.

Visus SKM Vilnius ADVENTICA challenge varžybų dalyvius pavaišinome gardžiomis spurgomis, na o akimirkoms įamžinti pridarėme daugybę nuotraukų ir vaizdo įrašų. Tikimės, kad jau artimiausiu metu šios varžybos – iššūkis bus pamėgtas daugybės vaikų. Emocijos nuotraukų galerijoje.

 

VISKAS YRA ŽAIDIMAS!

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas