Planinės mokomosios evakuacinės taktinės pratybos

Mieli ADVENTICA draugai,

saugūs esame ir jaučiamės tada, kai visi žino, ką ir kaip daryti. Šįryt nuo 10:00 iki 11:00 val. PPC Ozas buvo skelbta evakuacija. Pavojus nebuvo tikras, tačiau pratybos - mokymai buvo patys tikriausi. Pranešta, kad prekybos centre matomi dūmai, į įvykio vietą atvykusios gausios ugniagesių pajėgos. Paaiškėjo, kad tai – Vilniaus priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento vykdomos ugniagesių pratybos, kurių metu imituojamas gaisras. Jų metu buvo naudojami mokomieji dūmai, kadangi pats prekybos centras turėjo tikslą praktikoje evakuoti darbuotojus ir lankytojus.

Pratybose dalyvavo Vilniaus priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento ugniagesiai. Pratybų metu šeimos pramogų parkas ADVENTICA taip pat laikėsi visų tokioje situacijoje reikalingų instrukcijų. Žinome, kad tai sukėlė šiek tiek nepatogumų parke buvusiems lankytojams.


„Šiandien, gegužės 9 d. 10 val., Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Ozas“ vyko planinės mokomosios evakuacinės taktinės pratybos. Jų metu iš prekybos ir pramogų centro buvo evakuoti visi lankytojai, įsikūrusių parduotuvių ir kavinių darbuotojai. Pratybose dalyvavo Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai. Šiuo metu prekybos ir pramogų centro veikla yra atnaujinta.

Mums rūpi visų prekybos centro darbuotojų ir lankytojų saugumas, todėl į saugumo mokymus ir pratybas žiūrime labai rimtai. Mokomosios evakuacinės taktinės pratybos – labai svarbi ekstremalių situacijų valdymo rizikos dalis, todėl savo iniciatyva kreipėmės į Vilniaus priešgaisrinę gelbėjimo valdybą su prašymu surengti šiuos mokymus. Nuoširdžiai atsiprašome lankytojų už laikinus nepatogumus ir dėkojame už supratingumą,“ – teigė prekybos ir pramogų centro „Ozas“ turto valdytoja Ina Augulienė.

Gera turėti kvalifikuotus ir patyrusius ugniagesius, kurie realiomis sąlygomis šlifuoja savo įgūdžius tam, kad visi būtume saugesni. Džiaugiamės, kad PPC OZAS laikosi pačių aukščiausių saugos reikalavimų ir sudaro galimybes treniruotis tiems, iš kurių tos pagalbos ir tikėtumėmės nelaimės atveju.

Gražios dienos! Parkas laukia lankytojų įprastu režimu.

VISKAS YRA ŽAIDIMAS, viskas yra pratybos.

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas