Miauricijus Puikusis - filmas šeimai

Dėmesio anonsas ir premjera!

Metas kalendoriuje pasižymėti ypatingą datą - gruodžio 30 d. Būtent tada visoje Lietuvoje pradedamas rodyti lietuviškai dubliuotas animacinis nuotykių filmas visai šeimai "Miauricijus Puikusis"

Katinas Mauricijus, draugų švelniai vadinamas Miauricijum, yra nepaprastai sumanus benamis katinas. Tačiau jis visą laiką sugalvoja, kaip pasaldinti savo gyvenimą ir dažniausiai tai padaro už jį kiti. Panašiai nutiko ir mūsų pasakoje, kurioje Miauricijus Puikusis pasišovė išgelbėti miestą nuo žiurkių. Planas buvo paprastas: išgelbėto miesto apdovanojimas atitenka katinui, o visą „juodą darbą“ atlieka patiklus berniukas. Tačiau viskas pakrypo kita linkme ir vietoje paprasto darbo, gauname nuotykių kupiną istoriją, kuri pakerės tiek vaikus, tiek jų tėvelius.

Terry Pratchett sukurtas personažas Miauricijus Puikusis yra be galo populiarus visame pasaulyje. Autorius yra pardavęs daugiau nei 100 000 000 savo knygų egzempliorių. Pagaliau ir Lietuvos mažieji padaužos turės galimybę pažinti šį patrakusį pūkį. Kam šiam katinui reikalingi batai, jeigu jis ir taip PUIKUSIS! Miauricijus Puikusis pradedas rodyti visuose Lietuvos kino teatruose nuo 2022 m. gruodžio 30 dienos.

Susitikime kinoteatruose! Animacinio filmo ištraukos vaizdo siužete:

 

 

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas