Lietuvos vaikai – Ukrainos vaikams. Herojai herojams

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse vaikus ir jų tėvelius kviečiame į paramos ir palaikymo renginį „Lietuvos vaikai – Ukrainos vaikams. Herojai herojams“, kurio metu bus renkama parama nuo karo veiksmų nukentėjusiems Ukrainos vaikams. Visi surinkti pinigai atiteks Lietuvos Raudonajam kryžiui, teikiančiam humanitarinę pagalbą Ukrainai.

Vaikų ir jų tėvelių lauksime kovo 10 d., 17:30 val. šeimos pramogų parke ADVENTICA (PPC OZAS, -1B aukštas, Ozo g. 18, Vilnius).

Renginyje vaikus pasitiks žaismingų animatorių komanda, kuri jų veidukus papuoš Lietuvos ir Ukrainos vėliavų spalvų piešinėliais. Pravėrus renginių salės uždangą, linksmi ir pašėlę herojai – Sesutė Gerutė ir broliukas Nevaliukas vaikus pakvies į interaktyvų spektaklį, kur kartu su jais mažieji herojai ieškos atsakymų ir sprendimų svarbiomis sąžiningumo, sveiko gyvenimo būdo ir aplinkos tausojimo temomis. Vaikai ne tik stebės žaismingas situacijas, bet ir patys aktyviai įsitrauks į spektaklio veiksmą. Po spektaklio iki pat 20:30 val. vaikai bus kviečiami pažaisti ADVENTICA pramogų erdvėje (laipynės, karstynės, batutai).

Mažasis drauge, ateik ir atnešk piešinį / atviruką / palaikymo žinutę Ukrainos vaikams, nupiešk ar parašyk tai, ką dabar norėtum Jiems pasakyti. Lauksime Tavęs su palaikymo žinute.

Įėjimo kaina – jūsų norima paaukoti suma Ukrainai. Aukoti galite kada Jums patogiau - prieš renginį ar jo metu. Norimą sumą prašome pervesti spaudžiant šią nuorodą

Nuoširdžiai dėkojame rengio partneriams, geranoriškai prisidedantiems prie šio renginio įgyvendinimo: bendruomenei „Pasaulio mamos“, animatoriams, veidukų dailininkams, fotografui Gražvydui Kaškeliui.

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas