Kur dingsta elektra?

Kaip ir visi, tiek pramogų, tiek ir maitinimo, apgyvendinimo ir kitų sektorių atstovai, taip ir ADVENTICA šeimos pramogų parkai susiduria su aukštų elektros energijos kainų iššūkiu. Elektros kainų padidėjimas 2, 3, 4 ir daugiau kartų energijos suvartojimo klausimus pavertė aukščiausiu tėčio Jurgio ir jo šeimynėlės prioritetu.

Kadangi elektros energijos kainų fiksuoti galimybių nebuvo, turėjome galimybę permąstyti energijos suvartojimą parkuose. Ar galime bent šiek tiek "pasispausti", kad nereikėtų didinti kainų jums, mielieji lankytojai?.. Galbūt, kažkur, kažkurioje sienoje palikome skylę ir elektra tiesiog pati išbėga?

Būdami šeimos pramogų parku uždarose patalpose, esame kaip ir įprasta gamybos įmonė, kurios energijos suvartojimas dienos metu yra daugiau ar mažiau stabilus. Pleškiname elektrą tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais beveik vienodai. Jei negalime sumažinti kainų, sutelkime dėmesį į vartojimą. Ar turime galimybių taupyti energiją?

Į šį iššūkį įsitraukėme visi: tėtis Jurgis, parko mama ir visa šeimynėlė. Pakėlėme ir suinventorizavome kiekvieną elektros valgytoją, kiekvieną prietaisą ir prietaisėlį. Kėlėmės ir gulėmės su mintimis, kur dar galima sutaupyti vieną ar kitą kilovatvalandę. Savarankiškai savo jėgomis atlikome energijos vartojimo auditą, išsirašėme ir įsivertinome visas sugalvotas elektros energijos vartojimo mažinimo iniciatyvas. Įsidiegėme kelias naujoves, peržiūrėjome procesus. Manome, kad padarėme viską, ką galėjome.

Ir štai tokį rezultatą galite pamatyti. -30 proc. per mėnesį suvartojamos energijos. Ir jau ne pirmą mėnesį. Ar priemonės taps įgūdžiu, pasižiūrėsime, bet stengsimės tikrai. Kiekviena kilovatvalandė svarbi!


VISKAS YRA ŽAIDIMAS!
 

P.S. ir TAIP, mes naudojame 100 % atsinaujinančią energiją.

 

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas