Jūsų ramybei – ypatingos profilaktinės apsaugos priemonės

Šeimos pramogų parko ADVENTICA lankytojų saugumas ir sveikata – mūsų prioritetas. COVID-19 epideminės situacijos akivaizdoje imamės tiek visų būtinų, tiek ir savanoriškų papildomų profilaktinių priemonių:

  • primename, kad ADVENTICA parke įrengta vėdinimo sistema yra 2,5 karto galingesnė nei reikalaujama. Tai užtikrina, kad visas pramogų parko oras patalpose pasikeičia šviežiu grynu oru per vieną valandą
  • periodiškai valome ir dezinfekuojame visus dažniausiai liečiamus paviršius
  • ADVENTICA erdvėse visur yra informaciniai plakatai, skatinantys dėvėti kaukes, o kas pusvalandį parko lankytojams tai primenama garsiniais pranešimais
  • visuose WC yra karštas vanduo ir skystas muilas rankų higienai palaikyti
  • registratūroje, kavinėje ir kitose vietose yra suaugusiems ir vaikams skirtas dezinfekcinis skystis
  • parko personalas visą laiką dėvi medicinines kaukes ir pagal atskirą planą periodiškai tikrinama darbuotojų sveikatos būklė

Ypatingai situacijai būtinos ypatingos saugos priemonės. COVID epidemijos įkarštyje ADVENTICA šeimos pramogų parką savanoriškai dezinfekavome rūko generatoriais. Tai yra efektyvus metodas prieš apvalkalinių (lipofilinių) virusų grupę, kuriai priklauso ir SARS-CoV-2 (2019-nCoV) virusas. Specialios cheminės sudėties mišinys dūmų šūvio pavidalu išpurškiamas rūko generatoriumi uždaroje patalpoje. Priklausomai nuo patalpų išdėstymo, tūrio ir ploto visos patalpos yra pilnai užpildomos skleidžiamu rūku. Po 90 minučių išpurkštas generatoriumi aerozolis sėda ant horizontalių paviršių, pilnai išsisklaido ir tolygiai pasidengia ant visų paviršių. Mūsų atveju šią dezinfekciją atlikome per naktį. Paryčiui, po dezinfekcijos šeimos pramogų parkas ADVENTICA buvo gerai išvėdintas.

Džiaugiamės, kad tiek pavieniai parko lankytojai, tiek gimtadienių svečiai turės galimybę švęsti, pramogauti ir dūkti idealiai apsaugotose nuo galimų virusų erdvėse. Saugiu atstumu patys stebime, kaip vykdomas dezinfekavimo rūko generatoriais procesas, ir vos spėjome užfiksuoti kelis įdomius kadrus, nes vėliau visos patalpos paniro rūke. Kviečiame pasižiūrėti įspūdingą rūko generatoriaus šūvį!

Ir toliau stengsimės būti pavyzdžiu imdamiesi savanoriškų papildomų profilaktinių priemonių, kad išvengtume viruso atsiradimo ar plitimo. Visus parko lankytojus kviečiame elgtis atsakingai, nesilankyti pramogose turėjus sąlytį su COVID-19 sergančiais asmenimis arba jaučiant ligos simptomus. Saugokime kiekvienas save ir kitus!

Taip pat primename, kad ADVENTICA veikia puikiame prekybos ir pramogų centre "Ozas", kuris pirmasis Baltjos šalyse gavo tarptautinį „COVID-19 compliant“ sertifikatą, patvirtinantį tinkamą pasiruošimą koronaviruso plitimo rizikoms suvaldyti. Sužinoti daugiau, kokių priemonių imasi PPC Ozas užtikrinant švarą, tvarką ir saugumą nūdienų aktualijoms šioje Facebook žinutėje.

VISKAS YRA ŽAIDIMAS!

 

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas