Išleistuvės darželyje ar mokykloje

Šiltėjant orams ir akademiniams metams artėjant į pabaigą metas pagalvoti apie vaikų išleistuves darželyje ar mokykloje. Ką veikti? Kur važiuoti? Kaip atšvęsti?

Idėjų tiek internete, tiek tarp aktyvių tėvų tikrai galima rasti nemažai. Tikriausiai pagrindinis neprognozuojamas veiksnys yra oras. Švies saulė ir bus šilta ar bus žvarbu, o gal net lis? Savotiška loterija planuojant išleistuvių šventę.

Išleistuvės kartu su mokyklos klase ar darželio grupe svarbios visiems vaikams. Juk tai paskutinė proga prieš vasarą pabūti visiems kartu. Galbūt nusifotografuoti kūrybinėje fotosesijoje, galbūt vykti į ekskursiją ar kartu gaminti atminimo dovanas. Visos idėjos puikios!

Organizuojant išleistuves vaikams tikriausiai norisi kuo mažiau rūpesčių, patrauklios kainos ir garantijos, kad šventė pasiseks. Vienas iš variantų – išleistuvės šeimos pramogų parke ADVENTICA:

Kviečiame mokyklų ir darželių tėvelius bei mokytojus ir auklėtojus pagalvoti apie šią alternatyvą. Kuo anksčiau pradėsite ruoštis šventei, tuo lengviau galėsite pasirinkti datą, laiką, trukmę. Šeimos pramogų parkas ADVENTICA turi du variantus:

  • Grupinė rezervacija pramogoms mokyklos klasei ar darželio grupei – tai galimybė būti kartu pramogų parke 2 - 2,5 val. (lankytojų skaičius praktiškai neribotas – gali būti viena ar kelios klasės, visa laida ir pan.)
  • Grupinė rezervacija su ribotu vaikų skaičiumi (20 - 30) ir su galimybe turėti švenčių kambarį išleistuvėms – daiktams, vaišėms, susibūrimui, pokalbiams, padėkoms.

Svarbu paminėti ir tai, kad vaikus lydintys tėveliai išleistuvių šventėje galės dalyvauti visiškai nemokamai. O juk tai taip svarbu vaikams.

Susidomėjote? Susisiekime ir aptarkime. Parašykite mums [email protected] arba susisiekite kitais kontaktais.

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas