Gimtadienis ADVENTICA parke

Ar žinote, kad kiekvieną mėnesį ADVENTICA šeimos pramogų parke įvyksta keli šimtai gimtadienių? Tai yra, vidutiniškai daugiau nei 10 švenčių per dieną. Gimtadienių kambariuose švenčiami ne tik įprasti gimtadieniai. Įsivaizduojate – viename dideliame žaidimų kambaryje daugybė dalyvių ir svečių gimimo dienos, krikštynų, vardadienių, išleistuvių, sutiktuvių ir kitomis progomis. Kiekvieną dieną gaudami daugybę atsiliepimų apie įvykusias šventes patarimais nusprendėme pasidalinti ir mes.

Gimtadienio kambario tema. Kartais mums patiems kyla klausimas, kaip išsirenkama gimtadienio kambario ir šventės tema? Pamenate, ADVENTICA šeimos pramogų parke yra net 14 gimtadienio kambarių: jaunesniems ir vyresniems, labiau patinkančių mergaitėms ir dievinamų berniukų. Gimtadienio temą ir formatą kuria jubiliatas (gimtadienio šventėjas) ar visgi tėveliai? Kambarį išsirenka vaikas ar tėvai? Žinote, kas įdomiausia – daugiausiai laiko gimtadienio kambaryje praleidžia ne vaikai, o jų tėveliai.

Gimtadienio šventės vaišės. Mes patys nesame dideli didelių vaišių gerbėjai, švenčiant gimtadienius. Bet vėlgi – viskas priklauso tik nuo jūsų. Ar stalai bus nukrauti užkandžiais, ar maistas bus dekoruotas ir suderintas spalvingumu, ar bus vaisių ir daržovių. Kad ir ką jūs besakytumėte, išduosime jums paslaptį... Vaikams reikia: gardžių picų, skanaus valdomo saldėsio (ir tai tikrai nebūtinai yra tortas) ir vandens. Jeigu niekada nesusidūrėte, o gimtadienį planuojate švęsti ADVENTICA parke, būtinai pasiteiraukite, kas yra spurgų tortas. Galbūt jums tai bus gera alternatyva? Vaikai jį dievina ir niekad nereikia neštis likučių, nes viskas yra suvalgoma. Vaikai gimtadienio metų daug dūksta, lenktyniauja, varžosi su draugais. Vaikai apskritai yra kitokia žmonijos rūšis, suvartojanti neįtikėtinai daug energijos. Būtinai pasirūpinkite vandeniu (nors nebūtinai, jo mes visada turime, tad nereikės jo tampytis). Ir būtų gerai turėti saldumynų. Esate matę vaikus, verkiančius išeinant iš pramogų parkų? Tai nuovargio ašaros ir kaprizai. Vaikams būtina greitai atstatyti energiją. Vanduo ir saldėsis. Beje, dar vienas svarbus dalykas – skirtingai nei kitose gimtadienių šventimo vietose, mes netoleruojame alkoholio vartojimo švenčių metu. Primename, kad vartoti alkoholinius gėrimus vaikų akivaizdoje neleidžia ir įstatymai. Būkime pavyzdžiu, kad šventes švęsti galime ir be šių dalykų.

ADVENTICA gimtadienių taisyklės. Šeimos pramogų parke ADVENTICA mes nedraudžiame neštis savo maisto: vaišių ir gėrimų (beje didžiąją dalį šventei būdingų dalykų rastumėte visada ir mūsų parke: kavos, sulčių, vandens, spurgų, užkandžių, net šiltų tėčio Jurgio blynelių). Bet kokiu atveju, jei jau nusprendėte maistu rūpintis patys, tai jūsų pasirinkimas – atvykę į parką neskubėkite neštis maisto. Prie registratūros visada rasite gimtadienio karučius – jie skirti vaišėms atsivežti ir pasibaigus gimtadieniui išsivežti. Taip juk patogiau ar ne?

Dekoracijos. Organizuojant gimtadienio šventę dažniausiai sutiksite kelis formatus – kai dekoruotis gimtadienio kambarį leidžiama, ir kai draudžiama. Mūsų milžiniškas žaidimų kambarys ir pramogų parkas - kažkur per vidurį. Dekoruotis netrukdome, bet priklausomai nuo to, ar yra gimtadieniai prieš ir po jūsų šventės gali tam tiesiog nebūti laiko, nes pasiruošimui šventei įprastai turite 15 minučių. Žinote, ką sugalvojo apsukriausi? Jie užsisako du gimtadienio laikus iš eilės. Tuomet ir dekoravimui ir šventimui laiko į valias. Ar verta skirti jėgų kambario dekoravimui? Čia jau paliksime spręsti jums. Vieni nori tų nustebusių svečių veidų, kiti siekia gražiai atrodyti fotografijose, treti kuria sau neužmirštamą šventę. Ir kiekvienas gali rinktis, kaip daryti. Viskas yra žaidimas!

Svečiai. Kiek ir kokių svečių kviesti į gimtadienį? Šis klausimas visada svarbus prieš ieškant vietos gimtadienio šventei, renkantis temą ir gimtadienio kambario dydį. Mes rekomenduojame svečių sąrašą leisti pasidaryti pačiam vaikui. Jei reikia, visada galėsite pasufleruoti: darželio ar mokyklos draugai, kieme kartu žaidžiantys vaikai, broliai, seserys, pusbroliai, pusseserės ir giminaičiai, būrelių ar neformalaus švietimo užsiėmimų draugai, kaimynai. Vienų gimtadieniai didesni, kitų mažesni. Visgi, jei jau planuojate kviestis svečius į pasirinktą vietą, būtinai pasitikrinkite ar yra ten lankstumo keičiantis žmonių skaičiui – galimybės priimti daugiau svečių gimtadienio kambaryje, galimybės keisti gimtadienio kambarį į didesnį ar mažesnį, galimybės atšaukti ar perkelti šventę įvykus nenumatytiems įvykiams. ADVENTICA šeimos pramogų parkas siūlo visus šiuos variantus. Mūsų gimtadienio šventimo taisykles ir atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus galite rasti čia – dažniausiai užduodami klausimai apie gimtadienius ir jų šventimą.

Scenarijus (gimtadienio eiga). Gimtadienio dieną nemažai rūpesčių! Vaišės ir gėrimai, svečiai, atvykimas... Planuojant gimtadienį rekomenduojame atkreipti dėmesį į kai kurias detales.

  • Kaip pasitiksime svečius? Patys ateis, jubiliatas lauks, atskirai ar visi kartu sueisite į gimtadienio erdvę. Ar žinos svečiai, kur vyks šventė ir kaip rasti šventės vietą? Kaip patogiau privažiuoti? Priparkuoti automobilį? Mes visada rekomenduojame į ADVENTICA šeimos pramogų parką atvykti per požeminį parkavimą -1 aukšte. Automobilį pastatyti galima visai šalia ADVENTICA parko. Pateksite neišeinant į lauką net jei būsite tik su pižama ar teminiu kostiumu.
  • Kada ir ką valgysime? Pirma užkandžiai ir po to karštas patiekalas ar atvirkščiai – pirma pasisotiname, o paskui užkandžiaujame? Gimtadienio švenčių šventėjų nuomonė šiuo klausimu skirtinga. Dažniausiai įprasta, kad atvyks svečiams stalai būna serviruoti užkandžiais, o vėliau valgomos picos ar kitas karštas patiekalas. Visgi, mums labai pasirodė priešingas formatas. Pirma picos, o vėliau užkandžiai – dažniausiai vaisiai ir daržovės. Šiuo atveju tų užkandžių reikia gerokai mažiau, nes šventės dalyviai sotūs. Mažiau vaišių – mažiau pasiruošimo. Mažiau valgymo, daugiau pramogavimo.

Animatoriai. Ar reikia gimtadienio šventėje animatoriaus? Spėtume, kad tai priklauso nuo kelių dalykų – kiek stipriai į gimtadienio šventę įsitrauks tėvai (eis į pramogas ar nuolat prižiūrės vaišių stalus), ar pramogų parke / žaidimų kambaryje yra pakankamai veiklos skirtingo amžiaus grupių vaikams, ar pramogos ir linksmybės įtraukia vaikus dūkti. Paliksime čia apsispręsti jums. Tai, ką mes dažnai girdime iš žmonių, užsisakiusių animatoriaus paslaugas – nespėjome net viso parko išbandyti. Bet gal tai gerai? Bus proga grįžti dar kartą? Daugiau apie Gyvi Žaislai animatorius, kurie dirba Adventica parke.

Pakvietimai. Kaip kviečiami svečiai sužinos apie būsimą šventę? Matyt, kad kvietimo dėka. Kvietimu gali būti skambutis telefonu ar elektroninis laiškas. Dar gali būti vaikų ranka pieštas atvirukas – nuoširdus, šiltas, kūrybingas. Tiesa, jų reikės nemažai, nes kvietimai išdalinami visiems svečiams, tad gali būti sunku kiekvienam po vieną nupiešti. Užsisakius gimtadienio kambarį ADVENTICA šeimos pramogų parke gimtadienio rezervacijos patvirtinimo gausite nuorodą į gimtadienio Adventica parke pakvietimų šablonus. Įdomu tai, kad retai visi skaitome laiškus iki galo, todėl gauname prašymų atsiųsti pakvietimus dar kartą.

Padėkos už dalyvavimą gimtadienyje. Nėra dažnai sutinkama praktika. Nors, sutikite, kad būtų visai smagu gauti laišką po gimtadienio. Rekomenduojame ir patariame. Padėkos laiške prikabinkite nuotraukas iš gimtadienio. O gal tiesiog fotogaleriją sudėjote į Facebook ar Instagram? Tuomet teliks išsiųsti nuorodą svečiams. No o mes kiekvienąkart padėkojame jums, švenčiantiems gimtadienį mūsų parke. Mus labiausiai džiugina, kai jūs paliekate savo atsiliepimus ir komentarus – arba laiške, arba socialiniuose tinkluose: Facebook‘e ir Google.

Ką nors praleidome? Papildykite parašydami [email protected]

 

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas