Filmas paaugliams „Gimęs antrą kartą“ – ADVENTICA parke

Daug kas mūsų klausiate, kodėl šeimos pramogų parke ADVENTICA įrengtas nindzių takas vadinamas „ALFA RUN iššūkis“. Istorija nėra trumpa, tad visos papasakoti ir aprašyti tikrai nesugebėsime. Bet.

Nindzių takas „ALFA run iššūkis – tai mūsų padėka ALFA centrui – vietai, kurioje vykdoma sveikimo programa vyrams, norintiems įveikti priklausomybę nuo alkoholio, narkotikų ir azartinių lošimų. Tai vieta, kurioje „gyventojai“ apsistoja jaukiame 25 lovų namelyje ir pradeda 12+ mėnesių trukmės sveikimo nuo priklausomybės procesą!

ALFA centro įkūrėjas, Vladislavas Pocius, buvęs narkomanas šiandien gyvena pilnavertį gyvenimą. Jis pats yra įkūręs reabilitacijos centrą ir padeda žmonėms, norintiems kovoti su savo priklausomybėmis. Viename interviu Vladas pasakoja apie savo praeitį: „Žmogus vis tiki, kad jis gali kontroliuoti priklausomybę. Tačiau visas gyvenimas gali subyrėti akimirksniu. Man atrodė, kad tai tik nekalta pramoga, o netrukus aš jau buvau prasiskolinęs, prasidėjo vagystės, smurtas. Žiemą leidau laiptinėse ant kojoms valytis skirto kilimėlio, glausdamasis prie radiatoriaus. Daug kartų mėginau kabintis į gyvenimą, bet ir vėl atkrisdavau“. Vladas, būdamas reabilitacijos centre, atrado viltį Kristuje – nuo to laiko, jo gyvenimas kardinaliai pasikeitė. Pabaigęs reabilitacijos centro programą, Vladas tapo pasaulio kultūrizmo čempionu, sukūrė šeimą, įsteigė reabilitacijos centrą „ALFA“ bei pradėjo organizuoti ekstremalaus sporto renginį „ALFA RUN“.

13-18 metų moksleiviams siūlome galimybę pamatyti Deboros Gvazdikaitės režisuotą trumpametražį vaidybinį filmą "Gimęs antrą kartą" ADVENTICA šeimos pramogų parke, o tuo pačiu pakeisti įprastines pamokas mokykloje į pamokas „kitaip“.

2-4 valandų programoje jūsų laukia:

  • Filmo „Gimęs antrą kartą“ peržiūra ir aptarimas su jūsų mokytoja, atsiliepimai ir mintys peržiūrėjus filmą
  • Dalyvavimas aktyvioje kūno kultūros pamokoje, kuri nėra įprasta mokykloje
  • Pramogos ir laisvalaikis su įvairiais nuotykiais
  • Žaidimai pramogų parke, pamirštant mobilius telefonus

Kitokios pamokos ne mokykloje šeimos pramogų parke ADVENTICA vykdomos darbo dienomis nuo 10 iki 15 val. Daugiau informacijos, laiko rezervacija ir kiti klausimai: [email protected].

 

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas