Dažniausiai užduodami klausimai

KOKIOS KAINOS? KIEK KAINUOJA?

Ne visada žinau, kokių kainų klausiate... Apsilankymo, statybos darbų, gimtadienio kambarių, nuomos... Vienam asmeniui ar šeimai?.. Vaikui ar suaugusiajam?.. Sunku atsakyti, bet pradėkime nuo bendro susipažinimo. Čia rasite apsilankymo ADVENTICA šeimos pramogų parke kainas, gimtadienio kambario rezervacijos kainas bei renginių salės įkainius: ADVENTICA kainynas.

KUR JŪS? KOKS MIESTAS?

Leisiu sau pajuokauti… Tai ADVENTICA miestas… O gal gyvenvietė ar kaimelis? Koks skirtumas! Tai 4300 kv. m. ploto erdvė šeimoms, vaikams, laisvalaikiui, pramogoms, dūkimui, žaidimams ar poilsiui... O jei rimtai – mes esame Vilniuje, prekybos ir pramogų centre „OZAS“ -1B aukšte. Daugiau informacijos ADVENTICA kontaktų puslapyje.

KADA ATSIDARYSITE? AR JAU DIRBATE?

Ne, dar nedirbame… Atsidaryti esame pasiruošę visiškai netrukus. Norėtume atsidaryti, kad ir vakar, bet esame milžiniškas pramogų parkas, tad mums keliami reikalavimai yra ypatingai aukšti. Rūpinamės ir planuojame kiekvieną vaiko žingsnį ADVENTICA erdvėje, tačiau mūsų atsidarymas labai priklauso nuo to, kokius reikalavimus suformuluos valstybinės institucijos. Kai jau žinosime, kad atsidarysime – šauksime labai garsiai, na o jus kviečiu sekti mūsų naujienų svetainę internete, stebėti ADVENTICA Facebook puslapį arba užsiprenumeruoti ADVENTICA naujienlaiškį ir vienu iš pirmųjų sužinoti apie mūsų akcijas, nuolaidas ar kitas svarbias naujienas.

AR GALIMA VAIKUI ATEITI SU MOČIUTE AR AUKLE?

Galima! Vaikas ADVENTICA šeimos pramogų parke yra pats svarbiausias. Jis pats diktuoja sąlygas! Aišku, ypatingą dėmesį skiriame vaikų saugumui, tad pagrindinės taisyklės yra šios:

 • vaikai iki 6 metų imtinai į ADVENTICA parką yra įleidžiami tik su suaugusiuoju asmeniu;
 • nuo 6 iki 12 metų imtinai - privalo lydėti suaugęs asmuo (tėtis, mama, globėjai, auklė, močiutė, senelis, dėdė ar kt.), pasirašo leidimą palikti vaiką vieną, jei išeina iš pramogų parko;
 • nuo 12 iki 18 metų gali likti vieni pateikę pasirašytą atsakomybės formą. 

Mūsų tinklapyje galite susipažinti plačiau su ADVENTICA parko taisyklėmis.

AR JAU GALIMA REZERVUOTI GIMTADIENIO KAMBARĮ?

Visi 14 teminių gimtadienio kambarių jau yra suruošti! Piratų, princesių, muzikos, povandeninio pasaulio, dinozaurų, riedutininkų ir kiti! Atidarymas jau visai netrukus! Rūpinamės saugumu kaip pačiu svarbiausiu prioritetu. 7 iš 14 gimtadienio kambarių jau dabar galima rezervuotis nuo birželio 18 d.! Na o dabar tiesiog kviečiame apsidairyti mūsų gimtadienio kambariuose.

Na, o kol mes atsidarysime, turime jums idėją gimtadieniui. Rinkitės Atrakcionai.lt smagiausius ir kokybiškiausius pripučiamus batutus visoje Lietuvoje: Kakė Makė ir Netvarkos Nykštukas, Nieko Rimta avytės ir daugelis kitų personažų laukia jūsų.

AR PAS JUS BUS UŽKANDŽIŲ IR GĖRIMŲ?

Bus visko, ko reikia vaikams ir suaugusiems dūkstant ADVENTICA šeimos pramogų parke! Ne, mes neturime kavinės, restorano ar picerijos, nes PPC „OZAS“ yra milžiniškas maisto pasirinkimas III aukšte. Nepaisant to, skaniai atsigerti kavos, visuomet gauti ledų, gaivaus vandens, užkandžių ar gabalėlio torto visada galėsite gauti pas mus, neišeidami iš pramogų parko!

AR UŽ KIEKVIENĄ PRAMOGĄ REIKIA MOKĖTI PAPILDOMAI?

NE! ADVENTICA šeimos pramogų parke bilietai leidžia dūkti arba 2 val., arba visą dieną. Įsigijus bilietą į ADVENTICA parką beveik visos pramogos įskaičiuotos į bilieto kainą. Papildomai apmokestinamas tik elektrinių mašinyčių kartodromas ir keletas žaidimo stalų. Ir, be abejo, maistas ir gėrimai. Visa kita skirta visiems lankytojams. Tai didžiausias Baltijos šalyse pripučiamas batutas, virtualios realybės ir žaidimų erdvė, karstynės, laipynės, pypliukų zona, žaidimų ir patirčių erdvė, ninja sportinės pramogos, tėvų poilsio zona. Visa tai už vieną vienintelę – apsilankymo ADVENTICA parke kainą. Beje, gimtadienio kambarių lankytojams ir abonementų prenumeratoriams suteikiami visos dienos bilietai. Plačiau su apsilankymo sąlygomis ir kainomis susipažinkite ADVENTICA kainyne.

KIEK MUMS KAINUOTŲ APSILANKYTI ADVENTICA ŠEIMOS PRAMOGŲ PARKE?

Sunkus klausimas... Kas tie jūs ir kada ateisite?.. Jei perkate bilietus į ADVENTICA iki atidarymo – gaunate daug privalumų... Bilietas vaikams kainuoja, o suaugusiems – ne:

 • Jei esate šeima, pavyzdžiui 2 suaugę ir 1 vaikas, ir norite apsilankyti kelioms valandoms po darbo ar dienos metu, tai jūsų išlaidos bus tokios: 9 Eur vaikui, 1 suaugęs asmuo įskaičiuotas, o kitam bus 2 Eur lydinčio asmens mokestis. Viso 11 Eur. Jei bilietus pirksite po ADVENTICA atidarymo, tai atitinkamai 9+2+2 = 13 Eur. 
 • Jei esate šeima su 2 vaikais ir norite neribotai praleisti laiką ADVENTICA erdvėje, tai iki atidarymo mokėsite 2x13 Eur + 1 lydintis asmuo (2 Eur) - viso 28 Eur, o jei tą patį darysite po atidarymo, mokėsite 2x13+2x2 = 30 Eur.

Dabar įsigyti bilietus labai apsimoka. Bet galite ir vėliau. Kaip jums patogiau.... Aišku, jei esate vilniečiai, labai siūlyčiau atkreipti dėmesį į metinį neribotą abonementą... Plačiau su kainomis susipažinkite ADVENTICA kainyne.

AR GALIMA PALIKTI VAIKĄ ADVENTICA ŠEIMOS PRAMOGŲ PARKE, KOL APSIPIRKINĖSIU PPC „OZAS“?

Ir taip, ir ne. Tai priklauso nuo vaiko amžiaus. Pagrindinės taisyklės yra šios:

 • vaikai iki 6 metų imtinai į ADVENTICA parką yra įleidžiami tik su suaugusiuoju asmeniu;
 • nuo 6 iki 12 metų imtinai - privalo lydėti suaugęs asmuo (tėtis, mama, globėjai, auklė, močiutė, senelis, dėdė ar kt.), pasirašo leidimą palikti vaiką vieną, jei išeina iš pramogų parko; 
 • nuo 12 iki 18 metų gali likti vieni pateikę pasirašytą atsakomybės formą. 

Mūsų tinklapyje galite susipažinti plačiau su ADVENTICA parko taisyklėmis.

AR GALI SUAUGUSIEJI BE VAIKŲ ATEITI PRAMOGAUTI?

Gali! Ir, tiesą, pasakius, ras labai daug įdomios veiklos! Taip, šiuo atveju reikės įsigyti 2 val. arba dienos bilietą, arba metinį abonementą (apie juos daugiau čia: https://www.adventica.lt/kainos). Kas įdomaus bus suaugusiesiems be vaikų:

 • tėvų poilsio erdvė – čia galima dirbti, pailsėti, skaityti, užkąsti
 • virtuali ir papildyta realybė, begalė kompiuterinių žaidimų
 • milžiniškas pripučiamas didžiausias Baltijos šalyse batutas patiks visiems (video apie batutą)
 • Ninja Alfa run zona. Įtariame bus geriau nei bet koks sporto klubas. Iššūkiai įspūdingi su 100 metrų trasa!
 • Renginių salė – skirta įmonėms, darbuotojams, šventėms, koncertams, diskotekoms ir dar daug kam. Gali būti naudojama kaip verslo renginys tuo pačiu metu pramogaujant vaikams. Detaliau apie tai: https://www.adventica.lt/renginiu-sale-vilniuje
 • Dar turime ypatingai azartiškus dviračius, kuriuos minant gaminama elektra, ji apšviečia LED lempas ir varžomasi dėl nugalėtojo titulo ir daug daug kitų pramogų.

KAIP ATŠVĘSTI VAIKŲ GIMTADIENĮ, KOL ADVENTICA DAR NEATIDARYTA?

Kovinukai, balandinukai, gegužinukai ir gal net birželinukai vaikai tikrai liko šiek tiek nuskriausti... Juk gimtadienis – tokia svarbi šventė vaikams. Pramogauti, dūkti, linksmintis, pasikviesti draugus iš mokyklos, darželio ar būrelio... Skanauti picų, valgyti tortą... 
Turime jums idėją gimtadieniui iki tol, kol atsidarys šeimos pramogų parkas ADVENTICA! Mūsų draugai, atrakcionai.lt, kviečiame išsinuomoti batutą ir gimtadienį švęsti draugų būryje lauke! Jei jūsų vaikams daugiau nei 2 metai, užsukite čia ir pasižiūrėkite, kokių įspūdingų batutų yra: https://www.atrakcionai.lt/batutu-nuoma-vilniuje

Užsukite apsižvalgyti, nes VISKAS YRA ŽAIDIMAS!

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas