Dažniausiai užduodami klausimai

KOKIOS KAINOS? KIEK KAINUOJA?

Ne visada žinau, kokių kainų klausiate... Apsilankymo, statybos darbų, gimtadienio kambarių, nuomos... Vienam asmeniui ar šeimai?.. Vaikui ar suaugusiajam?.. Sunku atsakyti, bet pradėkime nuo bendro susipažinimo. Čia rasite apsilankymo ADVENTICA šeimos pramogų parke kainas, gimtadienio kambario rezervacijos kainas bei renginių salės įkainius: ADVENTICA kainynas.

KUR JŪS? KOKS MIESTAS?

Leisiu sau pajuokauti… Tai ADVENTICA miestas… O gal gyvenvietė ar kaimelis? Koks skirtumas! Tai 4300 kv. m. ploto erdvė šeimoms, vaikams, laisvalaikiui, pramogoms, dūkimui, žaidimams ar poilsiui... O jei rimtai – mes esame Vilniuje, prekybos ir pramogų centre „OZAS“ -1B aukšte. Daugiau informacijos ADVENTICA kontaktų puslapyje.

AR GALIMA VAIKUI ATEITI SU MOČIUTE AR AUKLE?

Galima! Vaikas ADVENTICA šeimos pramogų parke yra pats svarbiausias. Jis pats diktuoja sąlygas! Aišku, ypatingą dėmesį skiriame vaikų saugumui, tad pagrindinės taisyklės yra šios:

 • vaikai iki 6 metų imtinai į ADVENTICA parką yra įleidžiami tik su suaugusiuoju asmeniu;
 • nuo 6 iki 12 metų imtinai - privalo lydėti suaugęs asmuo (tėtis, mama, globėjai, auklė, močiutė, senelis, dėdė ar kt.), pasirašo leidimą palikti vaiką vieną, jei išeina iš pramogų parko;
 • nuo 12 iki 18 metų gali likti vieni pateikę pasirašytą atsakomybės formą. 

Mūsų tinklapyje galite susipažinti plačiau su ADVENTICA parko taisyklėmis.

AR JAU GALIMA REZERVUOTI GIMTADIENIO KAMBARĮ?

Gimtadienio kambariai laukia jūsų! Piratų, princesių, muzikos, povandeninio pasaulio, dinozaurų, riedutininkų ir kiti! Rūpinamės saugumu kaip pačiu svarbiausiu prioritetu. Na o dabar tiesiog kviečiame apsidairyti mūsų gimtadienio kambariuose.

AR PAS JUS BUS UŽKANDŽIŲ IR GĖRIMŲ?

Yra visko, ko reikia vaikams ir suaugusiems dūkstant ADVENTICA šeimos pramogų parke! Ne, mes neturime kavinės, restorano ar picerijos, nes PPC „OZAS“ yra milžiniškas maisto pasirinkimas III aukšte. Nepaisant to, skaniai atsigerti kavos, visuomet gauti ledų, gaivaus vandens, užkandžių ar gabalėlio torto visada galėsite gauti pas mus, neišeidami iš pramogų parko! Pažiūrėkite mūsų meniu.

AR UŽ KIEKVIENĄ PRAMOGĄ REIKIA MOKĖTI PAPILDOMAI?

NE! ADVENTICA šeimos pramogų parke bilietai leidžia dūkti arba 1 val., 2 val., arba visą dieną. Įsigijus bilietą į ADVENTICA parką beveik visos pramogos įskaičiuotos į bilieto kainą. Papildomai apmokestinamas tik elektrinių mašinyčių kartodromas ir keletas žaidimo stalų. Ir, be abejo, maistas ir gėrimai. Visa kita skirta visiems lankytojams. Tai didžiausias Baltijos šalyse pripučiamas batutas, virtualios realybės ir žaidimų erdvė, karstynės, laipynės, pypliukų zona, žaidimų ir patirčių erdvė, ninja sportinės pramogos, tėvų poilsio zona. Visa tai už vieną vienintelę – apsilankymo ADVENTICA parke kainą. Beje, gimtadienio kambarių lankytojams ir abonementų prenumeratoriams suteikiami visos dienos bilietai. Plačiau su apsilankymo sąlygomis ir kainomis susipažinkite ADVENTICA kainyne.

KIEK MUMS KAINUOTŲ APSILANKYTI ADVENTICA ŠEIMOS PRAMOGŲ PARKE?

Sunkus klausimas... Kas tie jūs ir kada ateisite?.. Jei perkate bilietus į ADVENTICA iki atidarymo – gaunate daug privalumų... Bilietas vaikams kainuoja, o suaugusiems – ne:

 • Jei esate šeima, pavyzdžiui 2 suaugę ir 1 vaikas, ir norite apsilankyti kelioms valandoms po darbo ar dienos metu, tai jūsų išlaidos bus tokios: 12 Eur vaikui, dviem suaugusiems bus po 3 Eur lydinčio asmens mokestis, viso 6 eur. Tuomet visai šeimai apsilankymas kainuos 18 Eur.
 • Jei esate šeima su 2 vaikais ir norite neribotai praleisti laiką ADVENTICA erdvėje, tai mokėsite 2x15 Eur + 2 lydintys asmenys (3 Eur) - viso 36 Eur.

Dabar įsigyti bilietus labai apsimoka. Bet galite ir vėliau. Kaip jums patogiau.... Aišku, jei esate vilniečiai, labai siūlyčiau atkreipti dėmesį į metinį neribotą abonementą... Plačiau su kainomis susipažinkite ADVENTICA kainyne.

AR GALIMA PALIKTI VAIKĄ ADVENTICA ŠEIMOS PRAMOGŲ PARKE, KOL APSIPIRKINĖSIU PPC „OZAS“?

Ir taip, ir ne. Tai priklauso nuo vaiko amžiaus. Pagrindinės taisyklės yra šios:

 • vaikai iki 6 metų imtinai į ADVENTICA parką yra įleidžiami tik su suaugusiuoju asmeniu;
 • nuo 6 iki 12 metų imtinai - privalo lydėti suaugęs asmuo (tėtis, mama, globėjai, auklė, močiutė, senelis, dėdė ar kt.), pasirašo leidimą palikti vaiką vieną, jei išeina iš pramogų parko; 
 • nuo 12 iki 18 metų gali likti vieni pateikę pasirašytą atsakomybės formą. 

Mūsų tinklapyje galite susipažinti plačiau su ADVENTICA parko taisyklėmis.

AR GALI SUAUGUSIEJI BE VAIKŲ ATEITI PRAMOGAUTI?

Gali! Ir, tiesą, pasakius, ras labai daug įdomios veiklos! Taip, šiuo atveju reikės įsigyti 1 val, arba 2 val. arba dienos bilietą, arba metinį abonementą (apie juos daugiau čia: https://www.adventica.lt/kainos). Kas įdomaus bus suaugusiesiems be vaikų:

 • tėvų poilsio erdvė – čia galima dirbti, pailsėti, skaityti, užkąsti
 • virtuali ir papildyta realybė, begalė kompiuterinių žaidimų
 • milžiniškas pripučiamas didžiausias Baltijos šalyse batutas patiks visiems
 • Nindzių takas "Alfa run iššūkis". Įtariame bus geriau nei bet koks sporto klubas. Iššūkiai įspūdingi su 100 metrų trasa!
 • Renginių salė – skirta įmonėms, darbuotojams, šventėms, koncertams, diskotekoms ir dar daug kam. Gali būti naudojama kaip verslo renginys tuo pačiu metu pramogaujant vaikams. Detaliau apie tai: https://www.adventica.lt/renginiu-sale-vilniuje
 • Dar turime ypatingai azartiškus dviračius, kuriuos minant gaminama elektra, ji apšviečia LED lempas ir varžomasi dėl nugalėtojo titulo ir daug daug kitų pramogų.

Užsukite apsižvalgyti, nes VISKAS YRA ŽAIDIMAS!

TURIU KUPONĄ - KAIP PATIKRINTI AR JIS DAR GALIOJA?

Labai paprasta. Nueikite į www.adventica.lt/scan ir nuskanuokite turimo kupono QR kodą. Tam reikia suteikti teises puslapiui pasiekti jūsų kamerą, kad jį nufotografuotų. Nuskanavę pamatysite informaciją ar galioja jūsų kuponas, ir jeigu taip, - iki kada.

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas