Baigėsi dieninės ADVENTICA vasaros stovyklos

Ką gi mes įdomaus nuveikėme su vaikais per visas tas dieninių stovyklų pamainas su įvairių amžiaus grupių vaikų būriais?

Kiekvieną rytą pradėdavome rytinio ryto ratų žiniomis, pasidalindavome kas kuo gyvena, kas pavargę, kam geros nuotaikos įpakuoti į gražų popierėlį. Po stovyklos atidarymo vienos pirmųjų veiklų buvo su edukatore Dovile, kuri vaikus įtraukė į STEAM (ugdymo programa, pavadinta angliška santrupa, žyminčia gamtos mokslų (angl. Science), technologijų (angl. Technology), inžinerijos (angl. Engineering) ir matematikos (angl. Mathematics) edukaciją su japoko konstruktoriumi.

Kiekvieną dieną bent pusvalandį ar valandą skirdavome knygų skaitymui. Vaikai skaitė savo atsineštas knygas ir kartu su naujais draugais aptarinėjo herojų nuotykius ir dalinosi rekomendacijomis. Su vadove Aukse džiaugėmės nuostabiais, kūrybiškais stovyklautojais, įdomiais jų pasisakymais apie skaitomas knygas, įžvalgas apie kavos gėrimo tradicijas, apie natūralių dažų panaudojimą. Džiaugiamės, kad visos stovyklautojų grupės buvo itin draugiškos.

Skaitymo valandėlė – tai trumpas poilsis tarp daugybės šeimos pramogų parko ADVENTICA pramogų – batutų erdvės, just dance, karstynėmis, sensorinėmis erdvėmis ir patyriminiais žaidimais. Visi vaikai labai džiaugėsi susiradę naujų draugų – juk ko jau ko, bet bendravimo išsiilgę visi!

Dieninės vasaros stovyklos metu lankydavomės mokymo plaukti baseine „Plaukimo šeima“. Užsiėmimus mūsų stovyklautojams vedė du patyrę treneriai. Būdavo dienų, kai mankštinome ne kūną, o protą – vaikai labai laukdavo šachmatų edukacijų. Net ir žaisdami šachmatais vaikai vis viena akimi dilgčiojo į dviračius, gaminančius elektrą, tad nepraleidome progos surengti dviračių varžybas. Ai, dar ir pažintis su karate.

Su edukatore Ineta piešėme ant porcelianinių lėkštučių, o su mūsų stovyklų vadove Aukse piešėme su kava – vaikams buvo netikėta, o nauji atradimai suteikė daug džiaugsmo.

Ko mes tik neišbandėme... Su vadove Aukse, kuri yra profesionali keramikė ir dailės mokytoja, lipdėme iš molio, piešėme ant marškinėlių, turėjome meditaciją su taškavimo technika, saugaus eismo pamokėles su automobiliukais ADVENTICA kartodrome, vaišinomės tėčio Jurgio blyneliais.

Sveikų pėdučių šeimos sveikatos ir geros savijautos puoselėjimo centras “Sanus” vedė sveikatinimo užsiėmimus, o edukatoriai iš EIQ akademijos supažindino vaikus ir suteikė galimybę išbandyti programavimą su Cody Rocky robotukais.

Kasdien turėjome galimybę konstruoti su Japoko konstruktoriais „LaQ“. Šie konstruktoriai lavina smegenų veiklą, smulkiąją motoriką, kūrybiškumą. Žinoma, nepamirštame ir knygų – jų gausu ir šeimos pramogų parko ADVENTICA bibliotekoje – visada galima pasiskolinti!

ADVENTICA vasaros dieninės stovyklos pavyko puikiai. Džiaugiamės, nes buvo tikrai smagu!

Dėkojame nuostabiems vaikams, kūrybiškiems edukatoriams, reikliems treneriams, tėveliams už šiltus žodžius, geras emocijas - išties gera buvo būti kartu.

 

VISKAS YRA ŽAIDIMAS!

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas