Ar saugu naudotis pramogų parku?

Mes, šeimos pramogų parkas ADVENTICA, esame profesionaliai suinteresuoti saugia parko aplinka, o tuo pačiu ir medicininiais tyrimais, susijusiais su pramogų ir atrakcionų veikla. Periodiškai skaitome ir analizuojame įvairius teminių parkų saugumo tyrimus. Naujausias straipsnis „COVID-19 plitimas pramogų parkuose“ mums tik įrodo, kad įgyvendiname daugybę COVID-19 švelninimo priemonių - nuo periodinio valymo ir sklaidos iki atstumo tarp darbuotojų ir lankytojų laikymosi. Dalinamės keliomis tyrimo išvadomis.

Didėjant skiepijimui nuo COVID-19, vis dažniau svarstomos galimybės atnaujinti (arba neuždaryti) viešųjų erdvių, įskaitant pramogų parkus. Vis dar kyla daugybė klausimų dėl visuomenės sveikatos švelninimo strategijų: parkų valymas, COVID-19 tyrimai, atstumų laikymasis ir asmeninių apsaugos priemonių (AAP) dėvėjimas.

Tyrimai rodo, kad pramogų parkų veikla turi apimti mechanizmus, mažinančius aplinkos užterštumą virusais, siekiant užtikrinti, kad darbuotojai ir lankytojai būtų apsaugoti nuo COVID-19 perdavimo parke. Taigi, valymo dažnis ir žmogaus bei aplinkos kontakto mažinimas tampa vis svarbesni.

  • Dažniausiai liečiamų paviršių (ir kitų parko erdvių) valymas, simptomų tyrimas prie vartų, kaukių dėvėjimas ir rankų plovimas parke yra viruso plitimo rizikos mažinimo priemonės, kurių pramogų parkai gali imtis savarankiškai
  • Valymo ir dezinfekavimo apimtys tampa svarbiausiu COVID-19 plitimo kontrolės mechanizmu
  • Medicininių kaukių dėvėjimas parke turėtų išlikti svarbiausiu prioritetu
  • Apsilankymo pramogų parkuose metu žmonių tarpusavio kontaktavimo laikas yra ypatingai trumpas, tad tikimybė perduoti virusą tarp lankytojų yra itin maža.

Taigi, imantis būtinų apsaugos ir prevencinių priemonių pramogų parkų ir žaidimų kambarių veikla yra visiškai saugi.

Plačiau apie tyrimą ir jo išvadas nuorodoje.

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas