ADVENTICA parke apsigyveno virtualus voras

Ar kas nors sakė, kad pramogos šeimos pramogų parke būtinai turi būti be mobilaus telefono? Taip, stengiamės, kad vaikai kuo daugiau laisvalaikio parke praleistų pramogaudami judesyje, tačiau niekur nepabėgsime ir nuo virtualaus pasaulio! Net keletoje ADVENTICA parko vietų ant kolonų jūs galite pamatyti keistus voriuko vaizdus! Įdomi žinia – ADVENTICA parke apsigyveno virtualus voras.

Turite rankoje telefoną? Atsisiųskite mūsų mobilią aplikaciją – programėlę, įsidiegę ją pasileiskite ir vaizdą nukreipkite į bet kurią ADVENTICA parko vietą. Sekite instrukcijas ir atsidursite virtualiame pasaulyje! Interaktyvus voras grindyse, netikėtos emocijos, galimybė išsikviesti jį iš urvo... Baisu ar smagu? Sunku pasakyti, nes VISKAS YRA ŽAIDIMAS!

Papildytos realybės (angl. augmented reality) programėlė jau ADVENTICA parke! Mobiliosios technologijos ir interaktyvios patirtys leidžia mums visiems keliauti po virtualų pasaulį, kupiną iššūkių ir pačių įvairiausių emocijų!

Jei dar nesusipažinote su mūsų voriuku, kviečiame į svečius!

INSTRUKCIJOS, KAIP NAUDOTI ADVENTICA AR

1. Parsiųskite programą / Download the app / Скачайте приложение

 

 

2.Nuskanuokite žemiau esantį voriuką su programėle / Scan the spider below with the app / Отсканируйте паука ниже с помощью приложения

 

3. Žaiskite / Play / Играйте

Adventica voriukas

*Tinka ne visiems telefonams. Incompatible with some phones. Несовместимо с некоторыми телефонами.

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas