ADVENTICA parkas jau veikia!

Kada? Kada? Kada? JAU! Šeimos pramogų parkas ADVENTICA – atidarytas!

Ar čia patiks vaikams? Ar ras kuo užsiimti paaugliai? Ar nebus nuobodu mamytėms ir tėveliams su mažyliais?.. Ar tėvų poilsio erdvę palankiai įvertins suaugusieji?... Daug klausimų mums kilo iki tol, kol atsidarėme!

O kai atsidarėme, sakome sau drąsiai – viskas bus gerai! Juk VISKAS YRA ŽAIDIMAS!

Įrengėme 14 švenčių ir gimtadienių kambarių. Didžiausiems ir mažiausiems. Berniukams ir mergaitėms... Mažus ir didelius... Tradicinius ir ypatingai gražius: mažylių gimtadienio kambarys, pasakų, muzikos, ledų kambariai, riedlenčių meistrų, piratų bei kosmoso, dinozaurų, princesių ir povandeninio pasaulio... Ir dar keletą kitų, kurie pasirodys visai netrukus. Perskaitykite gimtadienio ir švenčių kambarių aprašymus arba eikite tiesiai į gimtadienių rezervacijos sistemą.

Mūsų pirmieji lankytojai iki šiol stebisi, kodėl beveik viskas šeimos pramogų parko ADVENTICA lankytojams yra įskaičiuota į apsilankymo kainą... Atsakome paprastai – kad vaikai būtų laimingi ir kad tai būtų skirta visai šeimai. Susipažinkite su apsilankymo kainomis.

Ar bus ką veikti paaugliams? Ar galima suaugusiems be vaikų? Ką veikti su ropinėjančiais mažyliais? Pasižiūrėkite žemiau esantį nuotraukų albumą ir patys sau atsakykite į šį klausimą – juk VISKAS YRA ŽAIDIMAS.

Ar jūs trečiame PPC OZAS aukšte? Ne, mes įsikūrę -1B aukšte, nes išaugome savo marškinėlius ir esame daug didesni! Po Sportland’u ir Reserved!

Ar dirbate? O taip! Jau sulaukiame nemažai gimtadienio švenčių dalyvių, dienos stovyklų, mokyklų išleistuvių, sporto ir įvairių būrelių susitikimų! Pirmadieniais – šeštadieniais dirbame nuo 10 val. ryto iki 22 val. vakaro, sekmadienį valanda trumpiau.

Na ir pabaigai... Nuotraukos, kurias galite peržiūrėti žemiau – vaikų švenčių fotografo Augusto Četkausko. Jis mūsų draugas nuo neatmenamų laikų! Džiaugiamės, kad fotografas Augustas Četkauskas visada moka rasti ir „iškepti“ pačius netikėčiausius švenčių momentus. Kviečiame pasigrožėti jo nuotraukomis!

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas