ADVENTICA nuo gegužės 27 d.!

Šeimos pramogų parkas su Galimybių pasu


Norėdami suteikti galimybę vaikams susitikti, švęsti gimtadienius, darželio ar mokyklos išleistuves, atidarome ADVENTICA šeimos pramogų parką su Galimybių paso reikalavimais. Suprantame, kad tai sukels daugybę nepatogumų ir diskusijų, bet bent dalis vaikų ir šeimų bus laimingi! Kai tik bus galima, kai tik bus panaikinti pertekliniai reikalavimai - įsileisime visus. Juk nedirbome ištisus 7 mėnesius!

Tai, ką būtina žinoti:

  • Vaikams iki 16 metų patekimas į ADVENTICA parką neribojamas (nereikia Galimybių paso)
  • Vaikai iki 6 metų į pramogų parką gali patekti tik su suaugusiojo asmens palyda, taigi, suaugusiesiems šiuo atveju būtinas Galimybių pasas. Jau žinome, kad kartais atlydėti planuoja seneliai :)
  • Atkreipkite dėmesį, kad, atvykus į gimtadienį, vaikus lydintiems suaugusiesiems taip pat bus būtinas Galimybių pasas. Aišku, jie gali jo neturėti, bet tuomet svečius - vaikus pasitikti ir su jais būti turės šventės šeimininkai, o suaugusiųjų palydos įleisti į parką negalėsime. Gaila, bet tokie reikalavimai.

Labai rekomenduojame bilietus į parką įsigyti internetu. Bus ir greičiau, ir patogiau. Juos rasite čia.

Gimtadienių šventėms, darželio ar mokyklos išleistuvėms, susitikimams ir kitoms bendroms progoms rekomenduojame užsisakyti atskirus kambarius. Juos rasite čia

Viskas yra žaidimas!

Tėtis Jurgis

Susijusios naujienos

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas