Princesių kambarys

Princai ir princesės. Karietos, poniai ir gėlytės. Tai tikriausiai mergaičių – princesių gimtadienio kambarys. Mažoms princesėms ir didelėms karalienėms. Ar daug reikia, kad gimtadienio šventė būtų pasakiška? Didelio būrio draugų, skanaus torto, saldžių skanėstų ir gaivinančių gėrimų... Princesiškai, karališkai! Su šiaudeliais ir žvakutėmis! Kur yra didžiausia princesių karalystė: Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Nemenčinėje ar Marijampolėje? O gal Klaipėdoje ar Jurbarke? Pasvalyje ar Pakruojyje? Visi keliai veda į ADVENTICA – šeimos pramogų parką! Juk viskas yra žaidimas. Princesiškas ar princiškas!

Šiame kambaryje gali būti princese Ana, o gal princese Elza, o gal Aurora, Merida, Mulan, Tiana, Džasmina, Bella ar bet kuri kita, kuria tu nori būti. Šiame kambaryje pildomi tavo princesiški norai, o sugalvotos svajonės vieną dieną virs realybe. Pasipuošk gražiausia savo suknele, pasikviesk būrį draugų, nepamirškite šypsenų ir švęskite kartu.


Lankytojai apie Princesių gimtadienio kambarį:

Čia, Princesių kambary,
Kaip gražioj gražioj pily.
Viena sėdi su karūna,
Kitos garsiai garsiai ploja.
Pūstos jų visų suknelės!
Tuoj bus užpūstos žvakelės!

ADVENTICA šeimos parke visais įmanomais būdais stengiamės užtikrinti švarą ir saugumą.

Jei norite, kad gimtadienio šventės metu vaikus linksmintų ir užimtų animatoriai, kviečiame susipažinti su animatorių programomis Adventica parke.

 

Darbo dienomis (I-V): 12:15; 15:15; 18:15;
Šeštadieniais (VI): 10:30; 13:30; 16:30; 19:30*;
Sekmadieniais (VII): 10:30; 13:30; 16:30;
Švenčių dienomis: 10:30; 13:30; 16:30; 19:30*;

Kainos: 179 EUR - 209 EUR

* - suteikiamas tik 2 val. laikas vietoje įprasto 2.5 val.

Rezervuoti šitą kambarį

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį

Užsisakyti
#ViskasYraŽaidimas